Haltestelle Kärntner Str./Bahnhof West in Lauf a.d. Pegnitz
Kärntner Strasse 4,
91207Lauf a.d. Pegnitz
The next departure is direction Hartmannshof.
Route:
-
Lauf West
-
Lauf(links Pegnitz) 14:05:00
-
Ottensoos 14:09:00
-
Henfenfeld 14:12:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 14:15:00
-
Happurg 14:18:00
-
Pommelsbrunn 14:21:00
-
Hartmannshof 14:25:00
Route:
-
Oskar-Sembach-Ring/Bahnhof West, Lauf a.d. Pegnitz
-
Letten Ort, Lauf a.d. Pegnitz 14:16:00
-
Letten Waldgasthof, Lauf a.d. Pegnitz 14:17:00
Route:
-
Lauf West
-
Röthenbach-Seespitze 14:17:00
-
Röthenbach-Steinberg 14:19:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 14:21:00
-
Schwaig 14:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 14:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 14:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 14:30:00
-
Nürnberg Ostring 14:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 14:34:00
-
Nürnberg Hbf 14:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 14:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 14:45:00
-
Nürnberg-Eibach 14:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 14:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 14:53:00
-
Katzwang 14:55:00
-
Schwabach-Limbach 14:58:00
-
Schwabach 15:00:00
-
Rednitzhembach 15:03:00
-
Büchenbach 15:07:00
-
Roth 15:10:00
Route:
-
Kärntner Straße/Bahnhof West, Lauf a.d. Pegnitz
-
Innsbrucker Str., Lauf a.d. Pegnitz 14:20:00
-
Friedhof, Lauf a.d. Pegnitz 14:25:00
-
Stühleinshöhstraße, Lauf a.d. Pegnitz 14:25:00
-
Holzgartenstraße, Lauf a.d. Pegnitz 14:25:00
-
Siebenkeesstr., Lauf a.d. Pegnitz 14:25:00
-
Marktplatz, Lauf a.d. Pegnitz 14:30:00
-
Urlasstraße/Bahnhof rechts, Lauf a.d. Pegnitz 14:35:00
-
Urlashöhe, Lauf a.d. Pegnitz 14:35:00
-
Ahornstraße, Lauf a.d. Pegnitz 14:35:00
-
Schule St. Kunigund, Lauf a.d. Pegnitz 14:35:00
-
Hardtstraße, Lauf a.d. Pegnitz 14:40:00
-
Adam-Kraft-Straße, Lauf a.d. Pegnitz 14:40:00
-
Dachsbergstraße, Lauf a.d. Pegnitz 14:40:00
-
Kuhnhofer Weg, Lauf a.d. Pegnitz 14:40:00
-
Vogelhofer Straße, Lauf a.d. Pegnitz 14:40:00
-
Siedlerstraße, Lauf a.d. Pegnitz 14:40:00
Route:
-
Kärntner Straße/Bahnhof West, Lauf a.d. Pegnitz
-
Wetzendorf Am Winkelsteig, Lauf a.d. Pegnitz 14:45:00
-
Wetzendorf Mitte, Lauf a.d. Pegnitz 14:45:00
Route:
-
Lauf West
-
Lauf(links Pegnitz) 14:43:00
-
Ottensoos 14:47:00
-
Henfenfeld 14:50:00
-
Hersbruck(l Pegnitz) 14:53:00