Haltestelle Oppersdorfer Str. in Lappersdorf
Oppersdorfer Strasse 3,
93138Lappersdorf
The next departure is direction Hainsacker.
Route:
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf
-
Industriestr., Lappersdorf 19:32:00
-
Pielmühle, Lappersdorf 19:33:00
-
Lorenzen Regenstrand, Lappersdorf 19:34:00
-
Lorenzen (P+R), Lappersdorf 19:35:00
-
Lorenzen Kallmünzer Str., Lappersdorf 19:36:00
-
Stettwies, Lappersdorf 19:37:00
-
Hainsacker Am Schlag, Lappersdorf 19:38:00
-
Hainsacker Siedlung, Lappersdorf 19:39:00
-
Hainsacker Gasth. Prößl, Lappersdorf 19:40:00
-
Hainsacker Turl (P+R), Lappersdorf 19:41:00
Route:
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf
-
Am Hohensand, Lappersdorf 19:36:00
-
Lessingstraße, Lappersdorf 19:37:00
-
Ludwig-Thoma-Str., Lappersdorf 19:38:00
-
Eichendorffstr., Lappersdorf 19:39:00
-
Goethestraße, Lappersdorf 19:40:00
-
Watzlikstraße, Lappersdorf 19:41:00
-
Oppersdorf Süd, Lappersdorf 19:42:00
-
Kareth In der Pfeifing, Lappersdorf 19:43:00
-
Kareth Pfälzer Weg, Lappersdorf 19:44:00
-
Kareth Am Tunnel, Lappersdorf 19:45:00
-
Dreifaltigkeitsberg, Regensburg 19:46:00
-
Schelmengraben, Regensburg 19:47:00
-
Dultplatz, Regensburg 19:48:00
-
Auf der Grede, Regensburg 19:49:00
-
Stadtamhof, Regensburg 19:51:00
-
Steinweg, Regensburg 19:52:00
-
Naabstraße, Regensburg 19:54:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 19:56:00
-
Wöhrdstraße, Regensburg 19:58:00
-
Eiserne Brücke, Regensburg 19:59:00
-
Haus der Bayerischen Geschichte, Regensburg 20:00:00
-
Dachauplatz, Regensburg 20:01:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 20:05:00
Route:
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf 19:44:00
-
Pfälzer Siedlung, Regensburg 19:45:00
-
Bei der Rinnen, Regensburg 19:46:00
-
Am Holzhof, Regensburg 19:47:00
-
Steinweg, Regensburg 19:49:00
-
Naabstraße, Regensburg 19:51:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 19:53:00
-
Wöhrdstraße, Regensburg 19:55:00
-
Eiserne Brücke, Regensburg 19:56:00
-
Haus der Bayerischen Geschichte, Regensburg 19:57:00
-
Dachauplatz, Regensburg 19:58:00
-
Dachauplatz, Regensburg 19:58:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 20:01:00
Route:
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf
-
Industriestr., Lappersdorf 19:42:00
-
Pielmühle, Lappersdorf 19:43:00
-
Lorenzen Regenstrand, Lappersdorf 19:44:00
-
Lorenzen (P+R), Lappersdorf 19:45:00
-
Lorenzen Kallmünzer Str., Lappersdorf 19:46:00
-
Stettwies, Lappersdorf 19:47:00
-
Ziegelhütte, Lappersdorf 19:48:00
-
Holz, Regenstauf 19:49:00
-
Loch Abzw., Regenstauf 19:51:00
-
Loch Schlagweg, Regenstauf 19:53:00
-
Loch Ortsmitte, Regenstauf 19:54:00
-
Eitlbrunn Leber, Regenstauf 19:55:00
-
Eitlbrunn Kirche, Regenstauf 19:56:00
-
Steinsberg Sportplatz, Regenstauf 19:58:00
-
Steinsberg Ersatzhaltestelle Abzw. Wiesenäckerweg, 19:59:00
-
Steinsberg Ortsmitte, Regenstauf 19:59:00
-
Steinsberg Gh. Rinner, Regenstauf 20:00:00
-
Hohenwarth bei Steinsberg, Regenstauf 20:01:00
-
Buchenlohe, Regenstauf 20:02:00
-
Trischlberg, Holzheim a. Forst 20:04:00
-
Holzheim a. Forst Ost 20:07:00
-
Post, Holzheim a. Forst 20:08:00
-
Hirschbergersiedlung, Holzheim a. Forst 20:09:00
-
Holzheimer Straße, Kallmünz 20:12:00
-
Friedhofplatz, Kallmünz 20:13:00
-
Alte Dinauer Straße, Kallmünz 20:16:00
-
Traidendorf, Kallmünz 20:17:00
-
Kaiserhäusl, Kallmünz 20:18:00
-
Rohrbach, Kallmünz 20:19:00
-
Carolinenhütte, Kallmünz 20:20:00
-
Lauf, Hohenfels (Oberpfalz) 20:22:00
-
Baumühle, Hohenfels (Oberpfalz) 20:24:00
-
Fuchsmühle, Hohenfels (Oberpfalz) 20:26:00
-
Ziegelhütte, Hohenfels (Oberpfalz) 20:28:00
-
Am Sterzenbach, Hohenfels (Oberpfalz) 20:29:00
-
Kapelle, Hohenfels (Oberpfalz) 20:30:00
Route:
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf
-
Industriestr., Lappersdorf 19:57:00
-
Pielmühle, Lappersdorf 19:58:00
-
Lorenzen Regenstrand, Lappersdorf 19:59:00
-
Lorenzen (P+R), Lappersdorf 20:00:00
-
Lorenzen Kallmünzer Str., Lappersdorf 20:01:00
-
Stettwies, Lappersdorf 20:02:00
-
Hainsacker Am Schlag, Lappersdorf 20:03:00
-
Hainsacker Siedlung, Lappersdorf 20:04:00
-
Hainsacker Gasth. Prößl, Lappersdorf 20:05:00
-
Hainsacker Turl (P+R), Lappersdorf 20:06:00
Route:
-
Oppersdorfer Str., Lappersdorf
-
Kareth Neukareth, Lappersdorf 20:04:00
-
Pfälzer Siedlung, Regensburg 20:05:00
-
Bei der Rinnen, Regensburg 20:06:00
-
Am Holzhof, Regensburg 20:07:00
-
Steinweg, Regensburg 20:09:00
-
Naabstraße, Regensburg 20:11:00
-
Weichs/DEZ, Regensburg 20:13:00
-
Wöhrdstraße, Regensburg 20:15:00
-
Eiserne Brücke, Regensburg 20:16:00
-
Haus der Bayerischen Geschichte, Regensburg 20:17:00
-
Dachauplatz, Regensburg 20:18:00
-
Dachauplatz, Regensburg 20:18:00
-
Hauptbahnhof, Regensburg 20:21:00