Haltestelle Weidenweg in Landshut
Eichenstrasse 40,
84032Landshut
The next departure is direction Tulpenstraße, Landshut.
Route:
-
Weidenweg, Landshut
-
Eichenstraße, Landshut 19:13:00
-
Edelweißstraße, Landshut 19:14:00
-
Erlenstraße, Landshut 19:15:00
-
Tulpenstraße, Landshut 19:17:00
Route:
-
Weidenweg, Landshut
-
Ulmenstraße, Landshut 19:27:00
-
Wolfgangschule, Landshut 19:28:00
-
Flurstraße, Landshut 19:29:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 19:32:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 19:36:00
-
Ludmillastraße, Landshut 19:38:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 19:39:00
-
Bismarckplatz, Landshut 19:41:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 19:42:00
-
Altstadt, Landshut 19:45:00
-
Neustadt, Landshut 19:50:00
-
Maximilianstraße, Landshut 19:52:00
-
Justizbehörden, Landshut 19:53:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 19:54:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 19:55:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 19:56:00
-
Alte Kaserne, Landshut 19:57:00
-
Messepark, Landshut 19:58:00
-
Sparkassenarena, Landshut 19:59:00
-
Hochschule, Landshut 20:00:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 20:01:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 20:02:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 20:03:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 20:04:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 20:05:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 20:06:00
Route:
-
Weidenweg, Landshut
-
Eichenstraße, Landshut 19:43:00
-
Edelweißstraße, Landshut 19:44:00
-
Erlenstraße, Landshut 19:45:00
-
Tulpenstraße, Landshut 19:47:00
Route:
-
Weidenweg, Landshut
-
Ulmenstraße, Landshut 19:57:00
-
Wolfgangschule, Landshut 19:58:00
-
Flurstraße, Landshut 19:59:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 20:02:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 20:06:00
-
Ludmillastraße, Landshut 20:08:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 20:09:00
-
Bismarckplatz, Landshut 20:11:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 20:12:00
-
Altstadt, Landshut 20:15:00
-
Neustadt, Landshut 20:20:00
-
Maximilianstraße, Landshut 20:22:00
-
Justizbehörden, Landshut 20:23:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 20:24:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 20:25:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 20:26:00
-
Alte Kaserne, Landshut 20:27:00
-
Messepark, Landshut 20:28:00
-
Sparkassenarena, Landshut 20:29:00
-
Hochschule, Landshut 20:30:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 20:31:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 20:32:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 20:33:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 20:34:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 20:35:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 20:36:00
Route:
-
Weidenweg, Landshut
-
Eichenstraße, Landshut 20:13:00
-
Edelweißstraße, Landshut 20:14:00
-
Erlenstraße, Landshut 20:15:00
-
Tulpenstraße, Landshut 20:17:00
Route:
-
Weidenweg, Landshut
-
Ulmenstraße, Landshut 20:27:00
-
Wolfgangschule, Landshut 20:28:00
-
Flurstraße, Landshut 20:29:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 20:32:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 20:36:00
-
Ludmillastraße, Landshut 20:38:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 20:39:00
-
Bismarckplatz, Landshut 20:41:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 20:42:00
-
Altstadt, Landshut 20:45:00
-
Neustadt, Landshut 20:50:00
-
Maximilianstraße, Landshut 20:52:00
-
Justizbehörden, Landshut 20:53:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 20:54:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 20:55:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 20:56:00
-
Alte Kaserne, Landshut 20:57:00
-
Messepark, Landshut 20:58:00
-
Sparkassenarena, Landshut 20:59:00
-
Hochschule, Landshut 21:00:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 21:01:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 21:02:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 21:03:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 21:04:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 21:05:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 21:06:00