Haltestelle Ulmenstraße in Landshut
Ulmenstrasse 1,
84032Landshut
The next departure is direction Auloh Kanalstraße, Landshut.
Route:
-
Ulmenstraße, Landshut
-
Wolfgangschule, Landshut 11:01:00
-
Flurstraße, Landshut 11:02:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 11:05:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 11:07:00
-
Ludmillastraße, Landshut 11:09:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 11:10:00
-
Bismarckplatz, Landshut 11:11:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 11:12:00
-
Altstadt, Landshut 11:15:00
-
Neustadt, Landshut 11:20:00
-
Maximilianstraße, Landshut 11:21:00
-
Justizbehörden, Landshut 11:22:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 11:23:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 11:24:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 11:25:00
-
Alte Kaserne, Landshut 11:26:00
-
Messepark, Landshut 11:27:00
-
Sparkassenarena, Landshut 11:27:00
-
Hochschule, Landshut 11:28:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 11:28:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 11:29:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 11:30:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 11:31:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 11:31:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 11:32:00
Route:
-
Ulmenstraße, Landshut
-
Weidenweg, Landshut 11:48:00
-
Eichenstraße, Landshut 11:49:00
-
Edelweißstraße, Landshut 11:50:00
-
Erlenstraße, Landshut 11:51:00
-
Tulpenstraße, Landshut 11:52:00
Route:
-
Ulmenstraße, Landshut
-
Wolfgangschule, Landshut 12:01:00
-
Flurstraße, Landshut 12:02:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 12:05:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 12:07:00
-
Ludmillastraße, Landshut 12:09:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 12:10:00
-
Bismarckplatz, Landshut 12:11:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 12:12:00
-
Altstadt, Landshut 12:15:00
-
Neustadt, Landshut 12:20:00
-
Maximilianstraße, Landshut 12:21:00
-
Justizbehörden, Landshut 12:22:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 12:23:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 12:24:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 12:25:00
-
Alte Kaserne, Landshut 12:26:00
-
Messepark, Landshut 12:27:00
-
Sparkassenarena, Landshut 12:27:00
-
Hochschule, Landshut 12:28:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 12:28:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 12:29:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 12:30:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 12:31:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 12:31:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 12:32:00
Route:
-
Ulmenstraße, Landshut
-
Weidenweg, Landshut 12:48:00
-
Eichenstraße, Landshut 12:49:00
-
Edelweißstraße, Landshut 12:50:00
-
Erlenstraße, Landshut 12:51:00
-
Tulpenstraße, Landshut 12:52:00
Route:
-
Ulmenstraße, Landshut
-
Wolfgangschule, Landshut 13:01:00
-
Flurstraße, Landshut 13:02:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 13:05:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 13:07:00
-
Ludmillastraße, Landshut 13:09:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 13:10:00
-
Bismarckplatz, Landshut 13:11:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 13:12:00
-
Altstadt, Landshut 13:15:00
-
Neustadt, Landshut 13:20:00
-
Maximilianstraße, Landshut 13:21:00
-
Justizbehörden, Landshut 13:22:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 13:23:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 13:24:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 13:25:00
-
Alte Kaserne, Landshut 13:26:00
-
Messepark, Landshut 13:27:00
-
Sparkassenarena, Landshut 13:27:00
-
Hochschule, Landshut 13:28:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 13:28:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 13:29:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 13:30:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 13:31:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 13:31:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 13:32:00
Route:
-
Ulmenstraße, Landshut
-
Weidenweg, Landshut 13:48:00
-
Eichenstraße, Landshut 13:49:00
-
Edelweißstraße, Landshut 13:50:00
-
Erlenstraße, Landshut 13:51:00
-
Tulpenstraße, Landshut 13:52:00