Haltestelle Porschestraße in Landshut
Benzstrasse 1,
84030Landshut
The next departure is direction Altstadt, Landshut.
Route:
-
Porschestraße, Landshut
-
Hofmark-Aich-Straße, Landshut 20:02:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 20:06:00
-
Hofangerweg, Landshut 20:08:00
-
Rennweg, Landshut 20:09:00
-
Robert-Koch-Straße, Landshut 20:10:00
-
Klinikum, Landshut 20:11:00
-
Stadtpark, Landshut 20:12:00
-
Ländtorplatz/Stadttheater, Landshut 20:14:00
-
Maximilianstraße, Landshut 20:19:00
-
Regierungsplatz, Landshut 20:20:00
-
Altstadt, Landshut 20:22:00
Route:
-
Porschestraße, Landshut
-
Benzstraße, Landshut 20:10:00
-
Siemensstraße, Landshut 20:11:00
-
Industriestraße, Landshut 20:12:00
-
Schwalbenstraße, Ergolding 20:13:00
-
Finkenweg, Ergolding 20:14:00
-
Ergomar, Ergolding 20:15:00
-
Am Anger, Ergolding 20:16:00
-
Sportplatzstraße, Ergolding 20:17:00
-
Rathaus, Ergolding 20:18:00
Route:
-
Porschestraße, Landshut
-
Hofmark-Aich-Straße, Landshut 20:32:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 20:36:00
-
Hofangerweg, Landshut 20:38:00
-
Rennweg, Landshut 20:39:00
-
Robert-Koch-Straße, Landshut 20:40:00
-
Klinikum, Landshut 20:41:00
-
Stadtpark, Landshut 20:42:00
-
Ländtorplatz/Stadttheater, Landshut 20:44:00
-
Maximilianstraße, Landshut 20:49:00
-
Regierungsplatz, Landshut 20:50:00
-
Altstadt, Landshut 20:52:00
Route:
-
Porschestraße, Landshut
-
Benzstraße, Landshut 20:40:00
-
Siemensstraße, Landshut 20:41:00
-
Industriestraße, Landshut 20:42:00
-
Schwalbenstraße, Ergolding 20:43:00
-
Finkenweg, Ergolding 20:44:00
-
Ergomar, Ergolding 20:45:00
-
Am Anger, Ergolding 20:46:00
-
Sportplatzstraße, Ergolding 20:47:00
-
Rathaus, Ergolding 20:48:00
Route:
-
Porschestraße, Landshut
-
Benzstraße, Landshut 21:03:00
-
Siemensstraße, Landshut 21:04:00
-
Industriestraße, Landshut 21:05:00
-
Drei Tannen, Ergolding 21:07:00
-
Eichfeldstraße, Ergolding 21:08:00
-
Festplatz, Ergolding 21:08:00
-
Ergomar, Ergolding 21:09:00
-
Am Anger, Ergolding 21:10:00
-
Sportplatzstraße, Ergolding 21:11:00
-
Rathaus, Ergolding 21:12:00
Route:
-
Porschestraße, Landshut
-
Hofmark-Aich-Straße, Landshut 21:24:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 21:28:00
-
Hofangerweg, Landshut 21:30:00
-
Rennweg, Landshut 21:31:00
-
Stadtpark, Landshut 21:32:00
-
Ländtorplatz/Stadttheater, Landshut 21:33:00
-
Maximilianstraße, Landshut 21:38:00
-
Regierungsplatz, Landshut 21:39:00
-
Altstadt, Landshut 21:41:00