Haltestelle Franz-v.-Kobell-Straße in Landshut
Goethestrasse ,
84032Landshut
The next departure is direction Hauptbahnhof, Landshut.
Route:
-
Franz-v.-Kobell-Straße, Landshut
-
Clara-Viebig-Straße, Landshut 06:26:00
-
Elisabethstraße, Landshut 06:27:00
-
Karl-Holzer-Straße, Landshut 06:28:00
-
Hascherkeller, Landshut 06:28:00
-
Hopfenstraße, Landshut 06:29:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 06:31:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 06:34:00
Route:
-
Franz-v.-Kobell-Straße, Landshut
-
Clara-Viebig-Straße, Landshut 06:56:00
-
Elisabethstraße, Landshut 06:57:00
-
Karl-Holzer-Straße, Landshut 06:58:00
-
Hascherkeller, Landshut 06:58:00
-
Hopfenstraße, Landshut 06:59:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 07:01:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 07:04:00
Route:
-
Goethestraße, Landshut
-
Weidenweg, Landshut 07:13:00
-
Ulmenstraße, Landshut 07:14:00
-
Wolfgangschule, Landshut 07:15:00
-
Flurstraße, Landshut 07:16:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 07:18:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 07:21:00
-
Hofmark-Aich-Straße, Landshut 07:28:00
-
Porschestraße, Landshut 07:29:00
-
Benzstraße, Landshut 07:29:00
-
Siemensstraße, Landshut 07:30:00
-
Industriestraße, Landshut 07:31:00
-
Schwalbenstraße, Ergolding 07:32:00
-
Finkenweg, Ergolding 07:33:00
-
Ergomar, Ergolding 07:34:00
-
Bauhofstraße, Ergolding 07:35:00
-
Fürstenstraße, Ergolding 07:36:00
-
Realschule, Ergolding 07:38:00
Route:
-
Franz-v.-Kobell-Straße, Landshut
-
Clara-Viebig-Straße, Landshut 07:13:00
-
Elisabethstraße, Landshut 07:14:00
-
Karl-Holzer-Straße, Landshut 07:15:00
-
Hascherkeller, Landshut 07:15:00
-
Hopfenstraße, Landshut 07:16:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 07:18:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 07:22:00
-
Ludmillastraße, Landshut 07:24:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 07:25:00
-
Bismarckplatz, Landshut 07:27:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 07:28:00
-
Postplatz, Landshut 07:29:00
-
Am Alten Viehmarkt, Landshut 07:30:00
-
Stadtwerke, Landshut 07:33:00
-
Realschule, Landshut 07:34:00
-
Karlsbader Straße, Landshut 07:35:00
-
Kattowitzer Straße, Landshut 07:36:00
-
Zobtenweg, Landshut 07:37:00
-
Alte Kaserne, Landshut 07:40:00
-
Schulstraße, Landshut 07:41:00
Route:
-
Franz-v.-Kobell-Straße, Landshut
-
Clara-Viebig-Straße, Landshut 07:26:00
-
Elisabethstraße, Landshut 07:27:00
-
Karl-Holzer-Straße, Landshut 07:28:00
-
Hascherkeller, Landshut 07:28:00
-
Hopfenstraße, Landshut 07:29:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 07:31:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 07:34:00
Route:
-
Franz-v.-Kobell-Straße, Landshut
-
Landshuter Straße, Altdorf (Niederbayern) 07:38:00
-
Bäckergasse, Altdorf (Niederbayern) 07:39:00
-
Rathaus, Altdorf (Niederbayern) 07:40:00
-
Hahn, Altdorf (Niederbayern) 07:40:00