Haltestelle Erlenstraße in Landshut
Erlenstrasse 9,
84032Landshut
The next departure is direction Tulpenstraße, Landshut.
Route:
-
Erlenstraße, Landshut
-
Tulpenstraße, Landshut 08:52:00
Route:
-
Erlenstraße, Landshut
-
Edelweißstraße, Landshut 08:58:00
-
Eichenstraße, Landshut 08:59:00
-
Weidenweg, Landshut 09:00:00
-
Ulmenstraße, Landshut 09:01:00
-
Wolfgangschule, Landshut 09:01:00
-
Flurstraße, Landshut 09:02:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 09:05:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 09:07:00
-
Ludmillastraße, Landshut 09:09:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 09:10:00
-
Bismarckplatz, Landshut 09:11:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 09:12:00
-
Altstadt, Landshut 09:15:00
-
Neustadt, Landshut 09:20:00
-
Maximilianstraße, Landshut 09:21:00
-
Justizbehörden, Landshut 09:22:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 09:23:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 09:24:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 09:25:00
-
Alte Kaserne, Landshut 09:26:00
-
Messepark, Landshut 09:27:00
-
Sparkassenarena, Landshut 09:27:00
-
Hochschule, Landshut 09:28:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 09:28:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 09:29:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 09:30:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 09:31:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 09:31:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 09:32:00
Route:
-
Erlenstraße, Landshut
-
Tulpenstraße, Landshut 09:52:00
Route:
-
Erlenstraße, Landshut
-
Edelweißstraße, Landshut 09:58:00
-
Eichenstraße, Landshut 09:59:00
-
Weidenweg, Landshut 10:00:00
-
Ulmenstraße, Landshut 10:01:00
-
Wolfgangschule, Landshut 10:01:00
-
Flurstraße, Landshut 10:02:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 10:05:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 10:07:00
-
Ludmillastraße, Landshut 10:09:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 10:10:00
-
Bismarckplatz, Landshut 10:11:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 10:12:00
-
Altstadt, Landshut 10:15:00
-
Neustadt, Landshut 10:20:00
-
Maximilianstraße, Landshut 10:21:00
-
Justizbehörden, Landshut 10:22:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 10:23:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 10:24:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 10:25:00
-
Alte Kaserne, Landshut 10:26:00
-
Messepark, Landshut 10:27:00
-
Sparkassenarena, Landshut 10:27:00
-
Hochschule, Landshut 10:28:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 10:28:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 10:29:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 10:30:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 10:31:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 10:31:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 10:32:00
Route:
-
Erlenstraße, Landshut
-
Tulpenstraße, Landshut 10:52:00
Route:
-
Erlenstraße, Landshut
-
Edelweißstraße, Landshut 10:58:00
-
Eichenstraße, Landshut 10:59:00
-
Weidenweg, Landshut 11:00:00
-
Ulmenstraße, Landshut 11:01:00
-
Wolfgangschule, Landshut 11:01:00
-
Flurstraße, Landshut 11:02:00
-
Altdorfer Straße, Landshut 11:05:00
-
Hauptbahnhof, Landshut 11:07:00
-
Ludmillastraße, Landshut 11:09:00
-
Kennedy-Platz, Landshut 11:10:00
-
Bismarckplatz, Landshut 11:11:00
-
Zweibrückenstraße, Landshut 11:12:00
-
Altstadt, Landshut 11:15:00
-
Neustadt, Landshut 11:20:00
-
Maximilianstraße, Landshut 11:21:00
-
Justizbehörden, Landshut 11:22:00
-
Hauptfriedhof, Landshut 11:23:00
-
Herzog-Georg-Platz, Landshut 11:24:00
-
Konrad-Adenauer-Straße, Landshut 11:25:00
-
Alte Kaserne, Landshut 11:26:00
-
Messepark, Landshut 11:27:00
-
Sparkassenarena, Landshut 11:27:00
-
Hochschule, Landshut 11:28:00
-
Am Lurzenhof, Landshut 11:28:00
-
Auloh Kreisstraße, Landshut 11:29:00
-
Auloh Pregelweg, Landshut 11:30:00
-
Auloh Donaustraße, Landshut 11:31:00
-
Auloh Saaleweg, Landshut 11:31:00
-
Auloh Kanalstraße, Landshut 11:32:00