Haltestelle Wahn Schulzentrum Wahn in Köln
Nachtigallenstrasse 22,
51147Köln
The next departure is direction Lind Linder Mauspfad, Köln.
Route:
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln
-
Wahn Nachtigallenstr., Köln 11:19:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 11:21:00
-
Wahn Kirche, Köln 11:26:00
-
Wahn Kornblumenweg, Köln 11:27:00
-
Wahnheide Guntherstr., Köln 11:29:00
-
Wahnheide Scheuermühlenstr., Köln 11:31:00
-
Lind Nibelungenstr., Köln 11:33:00
-
Lind Linder Weg, Köln 11:34:00
-
Lind Linder Mauspfad, Köln 11:35:00
Route:
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln
-
Wahnheide Albin-Köbis-Straße, Köln 11:19:00
-
Wahnheide Bieselweg, Köln 11:20:00
-
Wahnheide Lucasstr., Köln 11:21:00
-
Grengel Kaserne Nordtor, Köln 11:23:00
-
Grengel Wiesenweg, Köln 11:25:00
-
Grengel Friedensstr., Köln 11:27:00
-
Grengel Graf-Zeppelin-Str., Köln 11:28:00
-
Urbach Antoniusstr., Köln 11:29:00
-
Urbach Waldstr., Köln 11:31:00
-
Eil Im Falkenhorst, Köln 11:33:00
-
Eil Kirche, Köln 11:34:00
-
Eil Neue Eiler Str., Köln 11:36:00
-
Porz Humboldtstr., Köln 11:38:00
-
Porz Kopernikusschule, Köln 11:39:00
-
Porz Siemensstr., Köln 11:40:00
-
Porz Voltastr., Köln 11:41:00
-
Porz Celsiusstr., Köln 11:42:00
-
Porz Bahnhof, Köln 11:43:00
-
Porz Klingerstr., Köln 11:44:00
-
Porz Markt, Köln 11:46:00
Route:
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln
-
Wahn Nachtigallenstr., Köln 11:39:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 11:41:00
-
Wahn Kirche, Köln 11:46:00
-
Wahn Kornblumenweg, Köln 11:47:00
-
Wahnheide Guntherstr., Köln 11:49:00
-
Wahnheide Scheuermühlenstr., Köln 11:51:00
-
Lind Nibelungenstr., Köln 11:53:00
-
Lind Linder Weg, Köln 11:54:00
-
Lind Linder Mauspfad, Köln 11:55:00
Route:
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln
-
Wahnheide Albin-Köbis-Straße, Köln 11:39:00
-
Wahnheide Bieselweg, Köln 11:40:00
-
Wahnheide Lucasstr., Köln 11:41:00
-
Grengel Kaserne Nordtor, Köln 11:43:00
-
Grengel Wiesenweg, Köln 11:45:00
-
Grengel Friedensstr., Köln 11:47:00
-
Grengel Graf-Zeppelin-Str., Köln 11:48:00
-
Urbach Antoniusstr., Köln 11:49:00
-
Urbach Waldstr., Köln 11:51:00
-
Eil Im Falkenhorst, Köln 11:53:00
-
Eil Kirche, Köln 11:54:00
-
Eil Neue Eiler Str., Köln 11:56:00
-
Porz Humboldtstr., Köln 11:58:00
-
Porz Kopernikusschule, Köln 11:59:00
-
Porz Siemensstr., Köln 12:00:00
-
Porz Voltastr., Köln 12:01:00
-
Porz Celsiusstr., Köln 12:02:00
-
Porz Bahnhof, Köln 12:03:00
-
Porz Klingerstr., Köln 12:04:00
-
Porz Markt, Köln 12:06:00
Route:
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln
-
Wahn Nachtigallenstr., Köln 11:59:00
-
Wahn S-Bahn, Köln 12:01:00
-
Wahn Kirche, Köln 12:06:00
-
Wahn Kornblumenweg, Köln 12:07:00
-
Wahnheide Guntherstr., Köln 12:09:00
-
Wahnheide Scheuermühlenstr., Köln 12:11:00
-
Lind Nibelungenstr., Köln 12:13:00
-
Lind Linder Weg, Köln 12:14:00
-
Lind Linder Mauspfad, Köln 12:15:00
Route:
-
Wahn Schulzentrum Wahn, Köln
-
Wahnheide Albin-Köbis-Straße, Köln 11:59:00
-
Wahnheide Bieselweg, Köln 12:00:00
-
Wahnheide Lucasstr., Köln 12:01:00
-
Grengel Kaserne Nordtor, Köln 12:03:00
-
Grengel Wiesenweg, Köln 12:05:00
-
Grengel Friedensstr., Köln 12:07:00
-
Grengel Graf-Zeppelin-Str., Köln 12:08:00
-
Urbach Antoniusstr., Köln 12:09:00
-
Urbach Waldstr., Köln 12:11:00
-
Eil Im Falkenhorst, Köln 12:13:00
-
Eil Kirche, Köln 12:14:00
-
Eil Neue Eiler Str., Köln 12:16:00
-
Porz Humboldtstr., Köln 12:18:00
-
Porz Kopernikusschule, Köln 12:19:00
-
Porz Siemensstr., Köln 12:20:00
-
Porz Voltastr., Köln 12:21:00
-
Porz Celsiusstr., Köln 12:22:00
-
Porz Bahnhof, Köln 12:23:00
-
Porz Klingerstr., Köln 12:24:00
-
Porz Markt, Köln 12:26:00