Haltestelle Alteburger Wall in Köln
Bonner Strasse 98,
50677Köln
The next departure is direction Meschenich Frankenstr., Köln.
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Bayenthal Bonntor, Köln 02:35:00
-
Bayenthal Mannsfeld, Köln 02:39:00
-
Raderberg Rheinsteinstr., Köln 02:40:00
-
Raderthal Brühler Str./Gürtel, Köln 02:41:00
-
Marienburg Bonner Str./Gürtel, Köln 02:43:00
-
Marienburg Gaedestr., Köln 02:44:00
-
Marienburg Leyboldstr., Köln 02:45:00
-
Marienburg Arnoldshöhe, Köln 02:46:00
-
Raderthal Wasserwerk, Köln 02:48:00
-
Hochkirchen Lindenweg, Köln 02:50:00
-
Hochkirchen, Köln 02:51:00
-
Hochkirchen Lerchenweg, Köln 02:52:00
-
Rondorf Habichtstr., Köln 02:52:00
-
Rondorf, Köln 02:53:00
-
Rondorf Bödinger Str., Köln 02:54:00
-
Rondorf Westerwaldstr., Köln 02:55:00
-
Meschenich Am Kölnberg, Köln 02:58:00
-
Meschenich Kirche, Köln 02:59:00
-
Meschenich Trenkebergstr., Köln 03:00:00
-
Meschenich Im Rheintal, Köln 03:01:00
-
Meschenich Frankenstr., Köln 03:02:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Chlodwigplatz, Köln 02:44:00
-
Severinskirche, Köln 02:46:00
-
Rosenstr., Köln 02:47:00
-
Severinstr., Köln 02:48:00
-
Waidmarkt, Köln 02:50:00
-
Heumarkt, Köln 02:51:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 02:58:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Bayenthal Bonntor, Köln 03:05:00
-
Bayenthal Mannsfeld, Köln 03:09:00
-
Raderberg Rheinsteinstr., Köln 03:10:00
-
Raderthal Brühler Str./Gürtel, Köln 03:11:00
-
Marienburg Bonner Str./Gürtel, Köln 03:13:00
-
Marienburg Gaedestr., Köln 03:14:00
-
Marienburg Leyboldstr., Köln 03:15:00
-
Marienburg Arnoldshöhe, Köln 03:16:00
-
Raderthal Wasserwerk, Köln 03:18:00
-
Hochkirchen Lindenweg, Köln 03:20:00
-
Hochkirchen, Köln 03:21:00
-
Hochkirchen Lerchenweg, Köln 03:22:00
-
Rondorf Habichtstr., Köln 03:22:00
-
Rondorf, Köln 03:23:00
-
Rondorf Bödinger Str., Köln 03:24:00
-
Rondorf Westerwaldstr., Köln 03:25:00
-
Meschenich Am Kölnberg, Köln 03:28:00
-
Meschenich Kirche, Köln 03:29:00
-
Meschenich Trenkebergstr., Köln 03:30:00
-
Meschenich Im Rheintal, Köln 03:31:00
-
Meschenich Frankenstr., Köln 03:32:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Chlodwigplatz, Köln 03:14:00
-
Severinskirche, Köln 03:16:00
-
Rosenstr., Köln 03:17:00
-
Severinstr., Köln 03:18:00
-
Waidmarkt, Köln 03:20:00
-
Heumarkt, Köln 03:21:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 03:28:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Bayenthal Bonntor, Köln 03:35:00
-
Bayenthal Mannsfeld, Köln 03:39:00
-
Raderberg Rheinsteinstr., Köln 03:40:00
-
Raderthal Brühler Str./Gürtel, Köln 03:41:00
-
Marienburg Bonner Str./Gürtel, Köln 03:43:00
-
Marienburg Gaedestr., Köln 03:44:00
-
Marienburg Leyboldstr., Köln 03:45:00
-
Marienburg Arnoldshöhe, Köln 03:46:00
-
Raderthal Wasserwerk, Köln 03:48:00
-
Hochkirchen Lindenweg, Köln 03:50:00
-
Hochkirchen, Köln 03:51:00
-
Hochkirchen Lerchenweg, Köln 03:52:00
-
Rondorf Habichtstr., Köln 03:52:00
-
Rondorf, Köln 03:53:00
-
Rondorf Bödinger Str., Köln 03:54:00
-
Rondorf Westerwaldstr., Köln 03:55:00
-
Meschenich Am Kölnberg, Köln 03:58:00
-
Meschenich Kirche, Köln 03:59:00
-
Meschenich Trenkebergstr., Köln 04:00:00
-
Meschenich Im Rheintal, Köln 04:01:00
-
Meschenich Frankenstr., Köln 04:02:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Chlodwigplatz, Köln 03:44:00
-
Severinskirche, Köln 03:46:00
-
Rosenstr., Köln 03:47:00
-
Severinstr., Köln 03:48:00
-
Waidmarkt, Köln 03:50:00
-
Heumarkt, Köln 03:51:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 03:58:00