Haltestelle Alteburger Wall in Köln
Bonner Strasse 98,
50677Köln
The next departure is direction Nippes Merheimer Platz, Köln.
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Raderberg Zugweg, Köln 11:31:00
-
Raderberg Volksgarten, Köln 11:32:00
-
Zollstock Am Vorgebirgstor, Köln 11:35:00
-
Zollstock Pohligstr., Köln 11:37:00
-
Sülz Justizzentrum, Köln 11:39:00
-
Neustadt-Süd Eifelwall/Stadtarchiv, Köln 11:42:00
-
Dasselstr./Südbahnhof, Köln 11:43:00
-
Sülz Weißhausstr., Köln 11:46:00
-
Sülz Universität, Köln 11:48:00
-
Lindenthal Bachemer Str., Köln 11:49:00
-
Lindenthal Universitätsstr., Köln 11:52:00
-
Ehrenfeld Innere Kanalstr., Köln 11:54:00
-
Ehrenfeld Mechternstr., Köln 11:55:00
-
Ehrenfeld Geisselstr., Köln 11:56:00
-
Ehrenfeld Weinsbergstr./Gürtel, Köln 11:56:00
-
Ehrenfeld Venloer Str./Gürtel, Köln 11:58:00
-
Ehrenfeld Bahnhof, Köln 12:00:00
-
Ehrenfeld Liebigstr., Köln 12:03:00
-
Neuehrenfeld Schadowstr., Köln 12:04:00
-
Neuehrenfeld Schirmerstr., Köln 12:05:00
-
Neuehrenfeld Pettenkoferstr., Köln 12:06:00
-
Neuehrenfeld Methweg, Köln 12:07:00
-
Nippes S-Bahn, Köln 12:09:00
-
Nippes Sechzigstr., Köln 12:10:00
-
Nippes Zonser Str., Köln 12:11:00
-
Nippes Merheimer Platz, Köln 12:12:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Bayenthal Bonntor, Köln 11:33:00
-
Bayenthal Mannsfeld, Köln 11:37:00
-
Raderberg Rheinsteinstr., Köln 11:38:00
-
Raderthal Brühler Str./Gürtel, Köln 11:39:00
-
Marienburg Bonner Str./Gürtel, Köln 11:45:00
-
Marienburg Gaedestr., Köln 11:47:00
-
Marienburg Leyboldstr., Köln 11:49:00
-
Marienburg Arnoldshöhe, Köln 11:50:00
-
Raderthal Wasserwerk, Köln 11:53:00
-
Hochkirchen Lindenweg, Köln 11:56:00
-
Hochkirchen, Köln 11:57:00
-
Hochkirchen Lerchenweg, Köln 11:58:00
-
Rondorf Habichtstr., Köln 11:59:00
-
Rondorf, Köln 12:00:00
-
Rondorf Bödinger Str., Köln 12:01:00
-
Rondorf Westerwaldstr., Köln 12:02:00
-
Meschenich Am Kölnberg, Köln 12:05:00
-
Meschenich Kirche, Köln 12:06:00
-
Meschenich Trenkebergstr., Köln 12:08:00
-
Meschenich Im Rheintal, Köln 12:09:00
-
Meschenich Frankenstr., Köln 12:10:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Bayenthal Schönhauser Str., Köln 11:34:00
-
Marienburg Bayenthalgürtel, Köln 11:36:00
-
Marienburg Heinrich-Lübke-Ufer, Köln 11:37:00
-
Rodenkirchen Bahnhof, Köln 11:39:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Chlodwigplatz, Köln 11:36:00
-
Ubierring, Köln 11:38:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Chlodwigplatz, Köln 11:39:00
-
Severinskirche, Köln 11:42:00
-
Rosenstr., Köln 11:44:00
-
Severinstr., Köln 11:45:00
-
Waidmarkt, Köln 11:48:00
-
Heumarkt, Köln 11:49:00
-
Breslauer Platz/Hauptbahnhof, Köln 11:58:00
Route:
-
Bonner Wall, Köln
-
Chlodwigplatz, Köln 11:39:00
-
Kartäuserhof, Köln 11:40:00
-
Severinstr., Köln 11:41:00