Haltestelle Am Falkenhorst in Koblenz
Am Falkenhorst 1,
56075Koblenz
The next departure is direction Karthause Karl-Härle-Straße, Koblenz.
Route:
-
Karthause Am Falkenhorst, Koblenz
-
Karthause Zeppelinstraße, Koblenz 18:31:00
-
Karthause Pionierhöhe, Koblenz 18:32:00
-
Karthause Zeisigstraße, Koblenz 18:32:00
-
Karthause Bundesarchiv, Koblenz 18:33:00
-
Karthause Magdeburger Straße, Koblenz 18:34:00
-
Karthause Greifswalder Straße, Koblenz 18:35:00
-
Karthause Meißener Straße, Koblenz 18:36:00
-
Karthause Hochschule/Konrad-Zuse-Straße, Koblenz 18:37:00
-
Karthause Hochschule/Schulzentrum, Koblenz 18:38:00
-
Karthause Karthäuserhofweg, Koblenz 18:39:00
-
Karthause Akazienweg, Koblenz 18:40:00
-
Karthause Karl-Härle-Straße, Koblenz 18:41:00
Route:
-
Karthause Am Falkenhorst, Koblenz
-
Karthause Löwentor, Koblenz 18:31:00
-
Karthause Hüberlingsweg, Koblenz 18:32:00
-
Karthause Fort Konstantin, Koblenz 18:33:00
-
Hauptbahnhof West, Koblenz 18:34:00
-
Brüderkrankenhaus, Koblenz 18:36:00
-
Roonstraße, Koblenz 18:38:00
-
Christuskirche, Koblenz 18:40:00
-
Zentralplatz/Forum, Koblenz 18:43:00
-
Bahnhof Stadtmitte/Löhr-Center, Koblenz 18:51:00
-
Lützel Balduinbrücke, Koblenz 18:54:00
-
Lützel Otto-Falckenberg-Straße, Koblenz 18:56:00
-
Lützel Memeler Straße, Koblenz 18:57:00
-
Neuendorf Hüttenstück, Koblenz 18:58:00
-
Neuendorf Brenderweg, Koblenz 18:59:00
-
Neuendorf Plankenweg Süd, Koblenz 19:00:00
-
Neuendorf Plankenweg Nord, Koblenz 19:01:00
-
Wallersheim Langenaustraße, Koblenz 19:02:00
-
Neuendorf Nauweg, Koblenz 19:03:00
-
Wallersheim Messeplatz, Koblenz 19:04:00
-
Wallersheim August-Borsig-Straße/TÜV, Koblenz 19:05:00
-
Wallersheim Kammertsweg, Koblenz 19:06:00
-
Wallersheim Deutschherrenstraße, Koblenz 19:08:00
Route:
-
Karthause Am Falkenhorst, Koblenz
-
Karthause Zeppelinstraße, Koblenz 19:01:00
-
Karthause Pionierhöhe, Koblenz 19:02:00
-
Karthause Zeisigstraße, Koblenz 19:02:00
-
Karthause Bundesarchiv, Koblenz 19:03:00
-
Karthause Magdeburger Straße, Koblenz 19:04:00
-
Karthause Greifswalder Straße, Koblenz 19:05:00
-
Karthause Meißener Straße, Koblenz 19:06:00
-
Karthause Hochschule/Konrad-Zuse-Straße, Koblenz 19:07:00
-
Karthause Hochschule/Schulzentrum, Koblenz 19:08:00
-
Karthause Karthäuserhofweg, Koblenz 19:09:00
-
Karthause Akazienweg, Koblenz 19:10:00
-
Karthause Karl-Härle-Straße, Koblenz 19:11:00
Route:
-
Karthause Am Falkenhorst, Koblenz
-
Karthause Löwentor, Koblenz 19:01:00
-
Karthause Hüberlingsweg, Koblenz 19:02:00
-
Karthause Fort Konstantin, Koblenz 19:03:00
-
Hauptbahnhof West, Koblenz 19:04:00
-
Brüderkrankenhaus, Koblenz 19:06:00
-
Roonstraße, Koblenz 19:08:00
-
Christuskirche, Koblenz 19:10:00
-
Zentralplatz/Forum, Koblenz 19:13:00
-
Bahnhof Stadtmitte/Löhr-Center, Koblenz 19:21:00
-
Lützel Balduinbrücke, Koblenz 19:24:00
-
Lützel Otto-Falckenberg-Straße, Koblenz 19:26:00
-
Lützel Memeler Straße, Koblenz 19:27:00
-
Neuendorf Hüttenstück, Koblenz 19:28:00
-
Neuendorf Brenderweg, Koblenz 19:29:00
-
Neuendorf Plankenweg Süd, Koblenz 19:30:00
-
Neuendorf Plankenweg Nord, Koblenz 19:31:00
-
Wallersheim Langenaustraße, Koblenz 19:32:00
-
Neuendorf Nauweg, Koblenz 19:33:00
-
Wallersheim Messeplatz, Koblenz 19:34:00
-
Wallersheim August-Borsig-Straße/TÜV, Koblenz 19:35:00
-
Wallersheim Kammertsweg, Koblenz 19:36:00
-
Wallersheim Deutschherrenstraße, Koblenz 19:38:00
Route:
-
Karthause Am Falkenhorst, Koblenz
-
Karthause Zeppelinstraße, Koblenz 19:31:00
-
Karthause Pionierhöhe, Koblenz 19:32:00
-
Karthause Zeisigstraße, Koblenz 19:32:00
-
Karthause Bundesarchiv, Koblenz 19:33:00
-
Karthause Magdeburger Straße, Koblenz 19:34:00
-
Karthause Greifswalder Straße, Koblenz 19:35:00
-
Karthause Meißener Straße, Koblenz 19:36:00
-
Karthause Hochschule/Konrad-Zuse-Straße, Koblenz 19:37:00
-
Karthause Hochschule/Schulzentrum, Koblenz 19:38:00
-
Karthause Karthäuserhofweg, Koblenz 19:39:00
-
Karthause Akazienweg, Koblenz 19:40:00
-
Karthause Karl-Härle-Straße, Koblenz 19:41:00
Route:
-
Karthause Am Falkenhorst, Koblenz
-
Karthause Löwentor, Koblenz 19:31:00
-
Karthause Hüberlingsweg, Koblenz 19:32:00
-
Karthause Fort Konstantin, Koblenz 19:33:00
-
Hauptbahnhof West, Koblenz 19:34:00
-
Brüderkrankenhaus, Koblenz 19:36:00
-
Roonstraße, Koblenz 19:38:00
-
Christuskirche, Koblenz 19:40:00
-
Zentralplatz/Forum, Koblenz 19:43:00
-
Bahnhof Stadtmitte/Löhr-Center, Koblenz 19:51:00
-
Lützel Balduinbrücke, Koblenz 19:54:00
-
Lützel Otto-Falckenberg-Straße, Koblenz 19:56:00
-
Lützel Memeler Straße, Koblenz 19:57:00
-
Neuendorf Hüttenstück, Koblenz 19:58:00
-
Neuendorf Brenderweg, Koblenz 19:59:00
-
Neuendorf Plankenweg Süd, Koblenz 20:00:00
-
Neuendorf Plankenweg Nord, Koblenz 20:01:00
-
Wallersheim Langenaustraße, Koblenz 20:02:00
-
Neuendorf Nauweg, Koblenz 20:03:00
-
Wallersheim Messeplatz, Koblenz 20:04:00
-
Wallersheim August-Borsig-Straße/TÜV, Koblenz 20:05:00
-
Wallersheim Kammertsweg, Koblenz 20:06:00
-
Wallersheim Deutschherrenstraße, Koblenz 20:08:00