Haltestelle Weißenburger Str. in Karlsruhe
Hertzstrasse ,
76149Karlsruhe
The next departure is direction Heidehof, Karlsruhe.
Route:
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 16:09:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 16:10:00
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 16:11:00
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe 16:12:00
-
Heidehof, Karlsruhe 16:13:00
Route:
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 16:10:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 16:10:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 16:11:00
-
Barbaraweg, Karlsruhe 16:12:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 16:13:00
-
Kärcherstraße, Karlsruhe 16:14:00
-
Entenfang, Karlsruhe 16:17:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 16:21:00
-
St. Josef Kirche, Karlsruhe 16:25:00
-
TÜV, Karlsruhe 16:26:00
-
Eichelbergstraße, Karlsruhe 16:27:00
-
Bernsteinstraße, Karlsruhe 16:28:00
-
Wattkopfstraße, Karlsruhe 16:29:00
-
Edelbergstraße, Karlsruhe 16:30:00
-
Hornisgrindestraße, Karlsruhe 16:31:00
-
Schwimmschulweg, Karlsruhe 16:32:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 16:33:00
-
Windeckstraße, Karlsruhe 16:34:00
-
Bulach West, Karlsruhe 16:34:00
-
Beiertheim West, Karlsruhe 16:35:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 16:36:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 16:38:00
-
Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe 16:39:00
Route:
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 16:29:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 16:30:00
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 16:31:00
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe 16:32:00
-
Heidehof, Karlsruhe 16:33:00
Route:
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 16:30:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 16:30:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 16:31:00
-
Barbaraweg, Karlsruhe 16:32:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 16:33:00
-
Kärcherstraße, Karlsruhe 16:34:00
-
Entenfang, Karlsruhe 16:37:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 16:41:00
-
St. Josef Kirche, Karlsruhe 16:45:00
-
TÜV, Karlsruhe 16:46:00
-
Eichelbergstraße, Karlsruhe 16:47:00
-
Bernsteinstraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Wattkopfstraße, Karlsruhe 16:49:00
-
Edelbergstraße, Karlsruhe 16:50:00
-
Hornisgrindestraße, Karlsruhe 16:51:00
-
Schwimmschulweg, Karlsruhe 16:52:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 16:53:00
-
Windeckstraße, Karlsruhe 16:54:00
-
Bulach West, Karlsruhe 16:54:00
-
Beiertheim West, Karlsruhe 16:55:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 16:56:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 16:58:00
-
Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe 16:59:00
Route:
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 16:48:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 16:49:00
-
Trierer Straße, Karlsruhe 16:50:00
-
Frankenthaler Straße, Karlsruhe 16:51:00
-
Landauer Straße, Karlsruhe 16:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 16:53:00
-
Stresemannstraße, Karlsruhe 16:54:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 16:55:00
Route:
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 16:49:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 16:50:00
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 16:51:00
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe 16:52:00
-
Heidehof, Karlsruhe 16:53:00