Haltestelle Waldstadt Zentrum in Karlsruhe
Glogauer Strasse 10,
76139Karlsruhe
The next departure is direction Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe.
Route:
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 13:56:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 13:57:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 13:58:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 13:59:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 14:00:00
Route:
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe
-
Hagsfeld Hallesche Allee, Karlsruhe 14:00:00
-
Hagsfeld Nord, Karlsruhe 14:01:00
-
Hagsfeld Schwetzinger Straße, Karlsruhe 14:02:00
-
Hagsfeld Julius-Bender-Straße, Karlsruhe 14:04:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 14:06:00
Route:
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 14:02:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 14:04:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 14:05:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 14:06:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 14:08:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 14:09:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 14:11:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 14:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 14:14:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 14:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 14:16:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 14:17:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 14:18:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 14:19:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 14:21:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 14:22:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 14:23:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 14:24:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 14:26:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 14:26:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 14:28:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 14:29:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 14:30:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 14:32:00
Route:
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 14:16:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 14:17:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 14:18:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 14:19:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 14:20:00
Route:
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe
-
Hagsfeld Hallesche Allee, Karlsruhe 14:20:00
-
Hagsfeld Nord, Karlsruhe 14:21:00
-
Hagsfeld Schwetzinger Straße, Karlsruhe 14:22:00
-
Hagsfeld Julius-Bender-Straße, Karlsruhe 14:24:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 14:26:00
Route:
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 14:22:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 14:24:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 14:25:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 14:26:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 14:28:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 14:29:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 14:31:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 14:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 14:34:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 14:35:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 14:36:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 14:37:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 14:38:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 14:39:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 14:41:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 14:42:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 14:43:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 14:44:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 14:46:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 14:46:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 14:48:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 14:49:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 14:50:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 14:52:00