Haltestelle Waldstadt Jägerhaus in Karlsruhe
Glogauer Strasse 35,
76139Karlsruhe
The next departure is direction Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe.
Route:
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 00:41:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 00:42:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 00:44:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 00:45:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 00:46:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 00:48:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 00:49:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 00:51:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 00:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 00:54:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 00:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 00:56:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 00:57:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 00:58:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 00:59:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 01:01:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 01:02:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 01:03:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 01:04:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 01:06:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 01:06:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 01:08:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 01:09:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 01:10:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 01:12:00
Route:
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 00:51:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 00:52:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 00:54:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 00:55:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 00:56:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 00:58:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 00:59:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 01:01:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 01:02:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 01:07:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 01:09:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 01:10:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 01:12:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 01:16:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 01:18:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 01:19:00
-
Synagoge, Karlsruhe 01:20:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 01:21:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 01:22:00
-
Heidehof, Karlsruhe 01:23:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 01:25:00
Route:
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 00:57:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 00:58:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 00:59:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 01:00:00
Route:
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 01:05:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 01:06:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 01:07:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 01:09:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 01:10:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 01:11:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 01:13:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 01:14:00
Route:
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 01:17:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 01:18:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 01:19:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 01:20:00
Route:
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 01:51:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 01:52:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 01:54:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 01:55:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 01:56:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 01:58:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 01:59:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 02:01:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 02:02:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 02:07:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 02:09:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 02:10:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 02:12:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 02:16:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 02:18:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 02:19:00
-
Synagoge, Karlsruhe 02:20:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 02:21:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 02:22:00
-
Heidehof, Karlsruhe 02:23:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 02:25:00