Haltestelle Studentenhaus in Karlsruhe
Adenauerring 4,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Rintheim, Karlsruhe.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 13:44:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 13:45:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 13:46:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 13:47:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 13:49:00
-
Rintheim, Karlsruhe 13:50:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Kronenplatz, Karlsruhe 13:46:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 13:47:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 13:49:00
-
Tivoli, Karlsruhe 13:50:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:52:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:54:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 13:57:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 13:59:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 14:00:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 14:01:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 14:02:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 14:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 14:05:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 14:06:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 14:08:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 14:09:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 14:10:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 14:11:00
-
Karlsruhe Entenfang 14:13:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 14:15:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 14:16:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 14:17:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 14:18:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 14:19:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 14:21:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 14:22:00
-
Daxlanden Altrheinbrücke, Karlsruhe 14:24:00
-
Daxlanden Rappenwört, Karlsruhe 14:26:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 13:46:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 13:48:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 13:49:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 13:50:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 13:52:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 13:53:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 13:54:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 13:55:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 13:56:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 13:58:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 13:59:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 14:00:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 14:02:00
Route:
-
Studentenhaus, Karlsruhe
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 13:49:00
Route:
-
Studentenhaus, Karlsruhe
-
Schützenhaus, Karlsruhe 13:54:00
-
Ohiostraße, Karlsruhe 13:56:00
-
Heidehof, Karlsruhe 13:58:00
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe 14:00:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 14:02:00
-
Neureut Waldenserkirche, Karlsruhe 14:03:00
-
Neureut Bachenweg, Karlsruhe 14:04:00
-
Neureut Mitteltorstraße, Karlsruhe 14:05:00
-
Neureut Kirche, Karlsruhe 14:06:00
-
Neureut Friedhof, Karlsruhe 14:07:00
-
Neureut Am Zinken, Karlsruhe 14:08:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:52:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:52:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 13:53:00
-
Durlach Tiefbauamt, Karlsruhe 13:56:00
-
Durlach Maybachstraße, Karlsruhe 13:57:00
-
Durlach Dieselstraße, Karlsruhe 13:58:00
-
Durlach Killisfeld, Karlsruhe 13:59:00
-
Durlach Wachhausstraße, Karlsruhe 14:00:00
-
Durlach Ottostraße, Karlsruhe 14:01:00
-
Durlach Gudrunstraße, Karlsruhe 14:02:00
-
Durlach Raiherwiesenstraße, Karlsruhe 14:03:00
-
Durlach Bahnhof, Karlsruhe 14:05:00
-
Durlach An der Fayence, Karlsruhe 14:12:00
-
Durlach Ochsentorstraße, Karlsruhe 14:13:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 14:15:00
-
Durlach Friedhof, Karlsruhe 14:16:00
-
Durlach Am Heegwald, Karlsruhe 14:20:00
-
Durlach Breit, Karlsruhe 14:21:00
-
Hagsfeld Storrenacker Nord, Karlsruhe 14:23:00
-
Hagsfeld Storrenacker Mitte, Karlsruhe 14:24:00
-
Hagsfeld Storrenacker Süd, Karlsruhe 14:25:00
-
Hagsfeld Elfmorgenbruch, Karlsruhe 14:26:00
-
Hagsfeld An der Tagweide, Karlsruhe 14:27:00
-
Hagsfeld Pfizer, Karlsruhe 14:28:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 14:30:00
-
Hagsfeld Julius-Bender-Straße, Karlsruhe 14:31:00
-
Hagsfeld Schwetzinger Straße, Karlsruhe 14:32:00
-
Hagsfeld Nord, Karlsruhe 14:33:00
-
Hagsfeld Hallesche Allee, Karlsruhe 14:34:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 14:36:00