Haltestelle Siemens in Karlsruhe
Rheinbrückenstrasse ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 19:31:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 19:32:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 19:33:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 19:35:00
Route:
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 19:32:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 19:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 19:34:00
-
Maxau 19:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 19:41:00
-
Maximiliansau West 19:42:00
-
Wörth(Rhein) 19:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 19:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 19:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 19:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 19:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 19:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 19:53:00
Route:
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 19:33:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 19:34:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 19:35:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:37:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:38:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 19:40:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 19:41:00
-
Karlsruhe Entenfang 19:43:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 19:44:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 19:46:00
Route:
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe
-
Mühlburg West, Karlsruhe 19:36:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 19:37:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 19:39:00
-
Karlsruhe Entenfang 19:41:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 19:42:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 19:44:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:45:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 19:47:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:49:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:50:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 19:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 19:53:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 19:55:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:56:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:58:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:59:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:01:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 20:02:00
-
Grötzingen 20:05:00
-
Grötzingen Oberausstraße 20:06:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 20:08:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 20:10:00
-
Berghausen(Baden) 20:11:00
Route:
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 19:41:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 19:42:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 19:43:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 19:45:00
Route:
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe
-
Mühlburg West, Karlsruhe 19:46:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 19:47:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 19:49:00
-
Karlsruhe Entenfang 19:51:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 19:52:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 19:54:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:55:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 19:57:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:59:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 20:00:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 20:02:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 20:03:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 20:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 20:06:00
-
Weinweg, Karlsruhe 20:08:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 20:09:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 20:12:00
-
Grötzingen 20:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 20:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 20:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 20:20:00
-
Berghausen(Baden) 20:21:00
-
Berghausen Am Stadion 20:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 20:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 20:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 20:28:00
-
Kleinsteinbach 20:31:00
-
Wilferdingen-Singen 20:33:00
-
Königsbach(Baden) 20:36:00
-
Bilfingen 20:39:00
-
Ersingen West 20:41:00
-
Ersingen 20:43:00
-
Ispringen 20:46:00
-
Pforzheim Hbf 20:50:00