Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 18:20:00
-
Karlsruhe Hbf 18:27:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 18:23:00
-
Entenfang, Karlsruhe 18:24:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 18:25:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 18:26:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 18:28:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 18:29:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 18:31:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 18:33:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 18:34:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:35:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:36:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 18:37:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 18:38:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 18:40:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 18:41:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 18:42:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:44:00
-
Weinweg, Karlsruhe 18:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 18:47:00
-
Karlsruhe-Durlach 18:49:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 18:33:00
-
Entenfang, Karlsruhe 18:34:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 18:35:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 18:36:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 18:38:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 18:39:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 18:41:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 18:43:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 18:44:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:45:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:46:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 18:47:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 18:48:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 18:50:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 18:51:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 18:52:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:54:00
-
Weinweg, Karlsruhe 18:55:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 18:57:00
-
Karlsruhe-Durlach 18:59:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 18:43:00
-
Entenfang, Karlsruhe 18:44:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 18:45:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 18:46:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 18:48:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 18:49:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 18:51:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 18:53:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 18:54:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:56:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 18:57:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 18:58:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 19:00:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 19:01:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 19:02:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:05:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:07:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:09:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 18:44:00
-
Maximiliansau West 18:49:00
-
Wörth(Rhein) 18:51:00
-
Wörth(Rhein) Mozartstraße 18:54:00
-
Kandel 18:59:00
-
Winden(Pfalz) 19:05:00
-
Steinweiler 19:11:00
-
Rohrbach(Pfalz) 19:14:00
-
Insheim 19:17:00
-
Landau(Pfalz)Hbf 19:22:00
-
Knöringen-Essingen 19:27:00
-
Edesheim(Pfalz) 19:31:00
-
Edenkoben 19:34:00
-
Maikammer-Kirrweiler 19:37:00
-
Neustadt(Weinstr) Süd 19:41:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 19:45:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 18:53:00
-
Entenfang, Karlsruhe 18:54:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 18:55:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 18:56:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 18:58:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 18:59:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 19:01:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 19:03:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 19:04:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 19:05:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 19:06:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 19:07:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 19:08:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 19:10:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 19:11:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 19:12:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:14:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:15:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:17:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:19:00