Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Durlach Bahnhof (Schleife), Karlsruhe.
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 11:33:00
-
Entenfang, Karlsruhe 11:34:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 11:35:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 11:36:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 11:38:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 11:39:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 11:41:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 11:43:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 11:44:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:45:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:46:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 11:47:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 11:48:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 11:50:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 11:51:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 11:52:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 11:54:00
-
Weinweg, Karlsruhe 11:55:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 11:57:00
-
Karlsruhe-Durlach 11:59:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 11:43:00
-
Entenfang, Karlsruhe 11:44:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 11:45:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 11:46:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 11:48:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 11:49:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 11:51:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 11:53:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 11:54:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:56:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 11:57:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 11:58:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 12:00:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 12:01:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 12:02:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:05:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:07:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:09:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 11:44:00
-
Maximiliansau West 11:49:00
-
Wörth(Rhein) 11:52:00
-
Wörth(Rhein) Mozartstraße 11:54:00
-
Kandel 11:59:00
-
Winden(Pfalz) 12:05:00
-
Steinweiler 12:11:00
-
Rohrbach(Pfalz) 12:14:00
-
Insheim 12:17:00
-
Landau(Pfalz)Hbf 12:22:00
-
Knöringen-Essingen 12:27:00
-
Edesheim(Pfalz) 12:31:00
-
Edenkoben 12:34:00
-
Maikammer-Kirrweiler 12:37:00
-
Neustadt(Weinstr) Süd 12:41:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 12:45:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 11:53:00
-
Entenfang, Karlsruhe 11:54:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 11:55:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 11:56:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 11:58:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 11:59:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 12:01:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 12:03:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 12:04:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:05:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:06:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:07:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:08:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 12:10:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 12:11:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 12:12:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:14:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:15:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:17:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:19:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 11:59:00
-
Entenfang, Karlsruhe 12:00:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 12:02:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 12:03:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 12:04:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 12:05:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 12:06:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 12:03:00
-
Entenfang, Karlsruhe 12:04:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 12:05:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 12:06:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 12:08:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 12:09:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 12:11:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 12:13:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 12:14:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 12:16:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 12:17:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 12:18:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 12:20:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 12:21:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 12:22:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:27:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:29:00