Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 23:30:00
-
Karlsruhe Hbf 23:36:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 23:29:00
-
Entenfang, Karlsruhe 23:30:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 23:32:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 23:32:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 23:34:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 23:35:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 23:36:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 23:38:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 23:39:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 23:40:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 23:41:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 23:42:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 23:43:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 23:44:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 23:46:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 23:47:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:48:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:49:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:51:00
-
Karlsruhe-Durlach 23:52:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 23:59:00
-
Entenfang, Karlsruhe 00:00:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 00:02:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 00:02:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 00:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 00:05:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 00:06:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 00:08:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 00:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 00:10:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 00:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 00:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 00:13:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 00:14:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 00:16:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 00:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 00:18:00
-
Weinweg, Karlsruhe 00:19:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 00:21:00
-
Karlsruhe-Durlach 00:22:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 00:29:00
-
Entenfang, Karlsruhe 00:30:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 00:32:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 00:32:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 00:34:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 00:35:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 00:36:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 00:38:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 00:39:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 00:40:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 00:41:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 00:42:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 00:43:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 00:44:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 00:46:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 00:47:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 00:48:00
-
Weinweg, Karlsruhe 00:49:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 00:51:00
-
Karlsruhe-Durlach 00:52:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 01:13:00
-
Karlsruhe Entenfang 01:14:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 01:16:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 01:17:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 01:19:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 01:20:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 01:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 01:23:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 01:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 01:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 01:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 01:31:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 01:32:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 01:53:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 01:56:00
-
Maximiliansau West 01:57:00
-
Wörth(Rhein) 02:00:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 02:03:00
-
Jockgrim Bf 02:07:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 02:09:00
-
Rheinzabern Rappengasse 02:10:00
-
Rheinzabern Bf 02:12:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 02:15:00
-
Rülzheim Bf 02:17:00
-
Bellheim Bf 02:21:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 02:22:00
-
Sondernheim 02:26:00
-
Germersheim Süd/Nolte 02:29:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 02:31:00
-
Germersheim 02:33:00