Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 13:21:00
-
Karlsruhe Hbf 13:27:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 13:19:00
-
Entenfang, Karlsruhe 13:20:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 13:22:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 13:22:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 13:24:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 13:25:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 13:26:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 13:28:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 13:29:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:30:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:31:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 13:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 13:33:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 13:35:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 13:36:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 13:37:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:38:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:40:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:41:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:43:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 13:39:00
-
Entenfang, Karlsruhe 13:40:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 13:42:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 13:42:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 13:44:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 13:45:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 13:46:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 13:48:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 13:49:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:50:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:51:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 13:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 13:53:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 13:55:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 13:56:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 13:57:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:58:00
-
Weinweg, Karlsruhe 14:00:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 14:01:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:03:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 13:44:00
-
Maximiliansau West 13:49:00
-
Wörth(Rhein) 13:52:00
-
Wörth(Rhein) Mozartstraße 13:54:00
-
Kandel 13:59:00
-
Winden(Pfalz) 14:05:00
-
Steinweiler 14:11:00
-
Rohrbach(Pfalz) 14:14:00
-
Insheim 14:17:00
-
Landau(Pfalz)Hbf 14:22:00
-
Knöringen-Essingen 14:27:00
-
Edesheim(Pfalz) 14:31:00
-
Edenkoben 14:34:00
-
Maikammer-Kirrweiler 14:37:00
-
Neustadt(Weinstr) Süd 14:41:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 14:45:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 13:59:00
-
Entenfang, Karlsruhe 14:00:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 14:02:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 14:02:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 14:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 14:05:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 14:06:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 14:08:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 14:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 14:10:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 14:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 14:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 14:13:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 14:15:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 14:16:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 14:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:18:00
-
Weinweg, Karlsruhe 14:20:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 14:21:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:23:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 14:20:00
-
Karlsruhe Hbf 14:27:00