Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 06:18:00
-
Karlsruhe Entenfang 06:19:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 06:21:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 06:22:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 06:24:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 06:25:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 06:26:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 06:27:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 06:28:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 06:30:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 06:30:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 06:32:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 06:33:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 06:35:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 06:32:00
-
Entenfang, Karlsruhe 06:33:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 06:35:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 06:36:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 06:37:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 06:38:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 06:40:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 06:41:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 06:42:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 06:43:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 06:59:00
-
Entenfang, Karlsruhe 07:00:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 07:02:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 07:02:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 07:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 07:05:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 07:06:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 07:08:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 07:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:10:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 07:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 07:13:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 07:14:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 07:16:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 07:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 07:18:00
-
Weinweg, Karlsruhe 07:19:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 07:21:00
-
Karlsruhe-Durlach 07:22:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 07:29:00
-
Entenfang, Karlsruhe 07:30:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 07:32:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 07:32:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 07:34:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 07:35:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 07:36:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 07:38:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 07:39:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:40:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:41:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 07:42:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 07:43:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 07:44:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 07:46:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 07:47:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 07:48:00
-
Weinweg, Karlsruhe 07:49:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 07:51:00
-
Karlsruhe-Durlach 07:52:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 07:43:00
-
Maximiliansau West 07:47:00
-
Wörth(Rhein) 07:50:00
-
Wörth(Rhein) Mozartstraße 07:55:00
-
Kandel 07:59:00
-
Winden(Pfalz) 08:06:00
-
Steinweiler 08:11:00
-
Rohrbach(Pfalz) 08:14:00
-
Insheim 08:17:00
-
Landau(Pfalz)Hbf 08:22:00
-
Knöringen-Essingen 08:27:00
-
Edesheim(Pfalz) 08:31:00
-
Edenkoben 08:34:00
-
Maikammer-Kirrweiler 08:37:00
-
Neustadt(Weinstr) Süd 08:41:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 08:45:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 07:59:00
-
Entenfang, Karlsruhe 08:00:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 08:02:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 08:02:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 08:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 08:05:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 08:06:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 08:08:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 08:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 08:10:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 08:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 08:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 08:13:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 08:14:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 08:16:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 08:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:18:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:19:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:21:00
-
Karlsruhe-Durlach 08:22:00