Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 09:20:00
-
Karlsruhe Hbf 09:27:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 09:19:00
-
Entenfang, Karlsruhe 09:20:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 09:22:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 09:22:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 09:24:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 09:25:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 09:26:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 09:28:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 09:29:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 09:30:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 09:31:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 09:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 09:33:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 09:35:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 09:36:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 09:37:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:38:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:40:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:41:00
-
Karlsruhe-Durlach 09:43:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 09:26:00
-
Karlsruhe Entenfang 09:27:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 09:28:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 09:29:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:31:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 09:32:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 09:33:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 09:35:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 09:36:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 09:37:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 09:38:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 09:39:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 09:40:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 09:42:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 09:43:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 09:45:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 09:27:00
-
Karlsruhe Entenfang 09:28:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 09:30:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 09:31:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:33:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:34:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 09:35:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 09:36:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 09:37:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 09:39:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 09:39:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 09:41:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 09:42:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 09:44:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 09:39:00
-
Entenfang, Karlsruhe 09:40:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 09:42:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 09:42:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 09:44:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 09:45:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 09:46:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 09:48:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 09:49:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 09:50:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 09:51:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 09:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 09:53:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 09:55:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 09:56:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 09:57:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:58:00
-
Weinweg, Karlsruhe 10:00:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 10:01:00
-
Karlsruhe-Durlach 10:03:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 09:44:00
-
Maximiliansau West 09:49:00
-
Wörth(Rhein) 09:52:00
-
Wörth(Rhein) Mozartstraße 09:54:00
-
Kandel 09:59:00
-
Winden(Pfalz) 10:05:00
-
Steinweiler 10:11:00
-
Rohrbach(Pfalz) 10:14:00
-
Insheim 10:17:00
-
Landau(Pfalz)Hbf 10:22:00
-
Knöringen-Essingen 10:27:00
-
Edesheim(Pfalz) 10:31:00
-
Edenkoben 10:34:00
-
Maikammer-Kirrweiler 10:37:00
-
Neustadt(Weinstr) Süd 10:41:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 10:44:00