Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Durlach Bahnhof (Schleife), Karlsruhe.
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 14:59:00
-
Entenfang, Karlsruhe 15:00:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 15:02:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 15:02:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 15:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 15:05:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 15:06:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 15:08:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 15:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 15:10:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 15:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 15:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 15:13:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 15:15:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 15:16:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 15:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:18:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:20:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:21:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:23:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 15:20:00
-
Karlsruhe Hbf 15:27:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:19:00
-
Entenfang, Karlsruhe 15:20:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 15:22:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 15:22:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 15:24:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 15:25:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 15:26:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 15:28:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 15:29:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 15:30:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 15:31:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 15:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 15:33:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 15:35:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 15:36:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 15:37:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:38:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:40:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:41:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:43:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:39:00
-
Entenfang, Karlsruhe 15:40:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 15:42:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 15:42:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 15:44:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 15:45:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 15:46:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 15:48:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 15:49:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 15:50:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 15:51:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 15:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 15:53:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 15:55:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 15:56:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 15:57:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:58:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:00:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:01:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:03:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe-Knielingen 15:44:00
-
Maximiliansau West 15:49:00
-
Wörth(Rhein) 15:52:00
-
Wörth(Rhein) Mozartstraße 15:55:00
-
Kandel 15:59:00
-
Winden(Pfalz) 16:05:00
-
Steinweiler 16:11:00
-
Rohrbach(Pfalz) 16:14:00
-
Insheim 16:17:00
-
Landau(Pfalz)Hbf 16:22:00
-
Knöringen-Essingen 16:29:00
-
Edesheim(Pfalz) 16:32:00
-
Edenkoben 16:35:00
-
Maikammer-Kirrweiler 16:38:00
-
Neustadt(Weinstr) Süd 16:42:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 16:46:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:59:00
-
Entenfang, Karlsruhe 16:00:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 16:02:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 16:02:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 16:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 16:05:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 16:06:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 16:08:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 16:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 16:10:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 16:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 16:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 16:13:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 16:15:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 16:16:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 16:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:18:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:20:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:21:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:23:00