Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Daxlanden Waidweg, Karlsruhe.
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 05:02:00
-
Entenfang, Karlsruhe 05:03:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 05:05:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 05:06:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 05:07:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 05:08:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 05:10:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 05:11:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 05:12:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 05:13:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 05:14:00
-
Karlsruhe Entenfang 05:16:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 05:17:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 05:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 05:20:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 05:22:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 05:23:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 05:24:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 05:25:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 05:26:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 05:27:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 05:28:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 05:29:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 05:31:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 05:19:00
-
Entenfang, Karlsruhe 05:20:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 05:22:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 05:22:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 05:24:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 05:25:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 05:26:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 05:28:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 05:29:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 05:30:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 05:31:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 05:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 05:33:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 05:35:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 05:36:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 05:37:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:38:00
-
Weinweg, Karlsruhe 05:40:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 05:41:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:43:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 05:19:00
-
Karlsruhe Entenfang 05:21:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 05:22:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 05:24:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 05:25:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 05:27:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 05:29:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 05:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 05:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 05:33:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 05:35:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:36:00
-
Weinweg, Karlsruhe 05:38:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 05:39:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:41:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 05:42:00
-
Grötzingen 05:45:00
-
Grötzingen Oberausstraße 05:46:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 05:48:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 05:50:00
-
Berghausen(Baden) 05:51:00
-
Berghausen Am Stadion 05:53:00
-
Söllingen Reetzstr. 05:55:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 05:20:00
-
Entenfang, Karlsruhe 05:21:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 05:23:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 05:24:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 05:25:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 05:26:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 05:27:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 05:21:00
-
Karlsruhe Entenfang 05:22:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 05:24:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 05:25:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 05:27:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 05:28:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 05:30:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 05:31:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 05:33:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 05:36:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 05:37:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 05:39:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 05:40:00