Haltestelle Rheinhafen in Karlsruhe
Wikingerstraße 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Durlach Bahnhof (Schleife), Karlsruhe.
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 07:03:00
-
Entenfang, Karlsruhe 07:04:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 07:05:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 07:06:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 07:08:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 07:09:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 07:11:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 07:13:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 07:14:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:16:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 07:17:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 07:18:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 07:20:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 07:21:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 07:22:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 07:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 07:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 07:27:00
-
Karlsruhe-Durlach 07:29:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 07:09:00
-
Entenfang, Karlsruhe 07:10:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 07:12:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 07:13:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 07:14:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 07:15:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 07:16:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 07:11:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 07:16:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 07:19:00
-
Poststraße, Karlsruhe 07:20:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 07:22:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 07:23:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 07:24:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 07:26:00
Route:
-
Rheinhafen, Karlsruhe
-
Lameyplatz, Karlsruhe 07:13:00
-
Entenfang, Karlsruhe 07:14:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 07:15:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 07:16:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 07:18:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 07:19:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 07:21:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 07:23:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 07:24:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:25:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 07:26:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 07:27:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 07:28:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 07:30:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 07:31:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 07:32:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 07:34:00
-
Weinweg, Karlsruhe 07:35:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 07:37:00
-
Karlsruhe-Durlach 07:39:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 07:19:00
-
Karlsruhe Hbf 07:25:00
Route:
-
Karlsruhe-Mühlburg
-
Karlsruhe West 07:19:00
-
Karlsruhe Hbf 07:25:00