Haltestelle Neureut Rosmarinweg in Karlsruhe
Flughafenstrasse 24,
76149Karlsruhe
The next departure is direction Heidehof, Karlsruhe.
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:00:00
Route:
-
Neureut Heide, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:02:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 16:03:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 16:04:00
-
Synagoge, Karlsruhe 16:05:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 16:07:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:08:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:11:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:12:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:14:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:15:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:18:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:20:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:22:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 16:23:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 16:25:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 16:26:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 16:28:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:08:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 16:11:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 16:12:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 16:13:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 16:14:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 16:15:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 16:16:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 16:17:00
-
Barbaraweg, Karlsruhe 16:18:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 16:19:00
-
Kärcherstraße, Karlsruhe 16:20:00
-
Entenfang, Karlsruhe 16:24:00
Route:
-
Neureut Heide, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:12:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 16:13:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 16:14:00
-
Synagoge, Karlsruhe 16:15:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 16:17:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:18:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:21:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:22:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:24:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:25:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:27:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:28:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:30:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:32:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 16:33:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 16:35:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 16:36:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 16:38:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:20:00