Haltestelle Neureut Heide in Karlsruhe
Weissdornweg 14,
76149Karlsruhe
The next departure is direction Heidehof, Karlsruhe.
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:40:00
Route:
-
Neureut Heide, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:42:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 16:43:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 16:44:00
-
Synagoge, Karlsruhe 16:45:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 16:47:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:48:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:51:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:52:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:54:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:55:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:57:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:58:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:00:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:02:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:03:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 17:05:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 17:06:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 17:08:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 16:51:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 16:52:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 16:53:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 16:54:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 16:55:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 16:56:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 16:57:00
-
Barbaraweg, Karlsruhe 16:58:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 16:59:00
-
Kärcherstraße, Karlsruhe 17:00:00
-
Entenfang, Karlsruhe 17:04:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 17:14:00
-
St. Josef Kirche, Karlsruhe 17:18:00
-
TÜV, Karlsruhe 17:19:00
-
Eichelbergstraße, Karlsruhe 17:20:00
-
Bernsteinstraße, Karlsruhe 17:21:00
-
Wattkopfstraße, Karlsruhe 17:23:00
-
Edelbergstraße, Karlsruhe 17:24:00
-
Hornisgrindestraße, Karlsruhe 17:25:00
-
Schwimmschulweg, Karlsruhe 17:26:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 17:27:00
-
Windeckstraße, Karlsruhe 17:28:00
-
Bulach West, Karlsruhe 17:29:00
-
Beiertheim West, Karlsruhe 17:31:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 17:32:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 17:34:00
-
Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe 17:35:00
Route:
-
Neureut Heide, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:52:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 16:53:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 16:54:00
-
Synagoge, Karlsruhe 16:55:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 16:57:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:58:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:01:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:02:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:04:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:05:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:07:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:08:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:10:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:13:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 17:15:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 17:16:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 17:18:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 16:59:00
-
Ohiostraße, Karlsruhe 17:01:00
-
Schützenhaus, Karlsruhe 17:03:00
-
Studentenhaus, Karlsruhe 17:07:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 17:09:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 17:00:00