Haltestelle Neureut Heide in Karlsruhe
Weissdornweg 14,
76149Karlsruhe
The next departure is direction Durlach Turmberg, Karlsruhe.
Route:
-
Neureut Heide, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 08:06:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 08:07:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 08:08:00
-
Synagoge, Karlsruhe 08:09:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 08:10:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 08:12:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 08:14:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 08:15:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 08:17:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 08:18:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:21:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:23:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:25:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 08:26:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 08:27:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 08:29:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 08:30:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 08:13:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 08:16:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 08:17:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 08:18:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 08:19:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 08:20:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 08:20:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 08:21:00
-
Barbaraweg, Karlsruhe 08:22:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 08:23:00
-
Kärcherstraße, Karlsruhe 08:24:00
-
Entenfang, Karlsruhe 08:27:00
Route:
-
Neureut Heide, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 08:36:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 08:37:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 08:38:00
-
Synagoge, Karlsruhe 08:39:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 08:40:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 08:42:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 08:44:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 08:45:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 08:47:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 08:48:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 08:50:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 08:51:00
-
Weinweg, Karlsruhe 08:53:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 08:55:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 08:56:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 08:57:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 08:59:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 09:00:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Heidehof, Karlsruhe 08:43:00
Route:
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 08:46:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 08:47:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 08:48:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 08:49:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 08:50:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 08:50:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 08:51:00
-
Barbaraweg, Karlsruhe 08:52:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 08:53:00
-
Kärcherstraße, Karlsruhe 08:54:00
-
Entenfang, Karlsruhe 08:57:00