Haltestelle Mathystraße in Karlsruhe
Mathystrasse 22,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Tivoli, Karlsruhe.
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 00:53:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 00:55:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 00:57:00
-
Poststraße, Karlsruhe 00:58:00
-
Tivoli, Karlsruhe 01:00:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Mathystraße, Karlsruhe 00:55:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 00:56:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 00:58:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 01:00:00
-
Poststraße, Karlsruhe 01:03:00
-
Tivoli, Karlsruhe 01:04:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 01:06:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 01:08:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 01:09:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 01:11:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 01:12:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 01:13:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 01:14:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 01:16:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 01:17:00
-
Rintheim, Karlsruhe 01:19:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 00:56:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 00:58:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 01:00:00
-
Poststraße, Karlsruhe 01:03:00
-
Tivoli, Karlsruhe 01:04:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 01:06:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 01:08:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 01:09:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 01:11:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 01:12:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 01:13:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 01:14:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 01:16:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 01:17:00
-
Rintheim, Karlsruhe 01:19:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 00:59:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 01:00:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 01:01:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 01:03:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 01:05:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 01:06:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 01:07:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 01:08:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 01:09:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 01:11:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 01:12:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 01:13:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 01:15:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 01:16:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 01:17:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 01:18:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 01:19:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 01:20:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 00:59:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 01:01:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 01:02:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 01:03:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 01:04:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 01:06:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 01:06:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 01:08:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 01:09:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 01:10:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 01:12:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 01:03:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 01:04:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 01:05:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 01:06:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 01:08:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 01:09:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 01:11:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 01:12:00
-
Karlsruhe Entenfang 01:13:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 01:15:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 01:16:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 01:17:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 01:18:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 01:19:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 01:21:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 01:22:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 01:23:00