Haltestelle Mathystraße in Karlsruhe
Mathystrasse 22,
76133Karlsruhe
The next departure is direction Knielingen Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 15:59:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 16:01:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 16:02:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 16:05:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:07:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:09:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:10:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 16:11:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 16:12:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 16:13:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 16:15:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 16:16:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 16:18:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 16:20:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 15:59:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 16:01:00
-
ZKM, Karlsruhe 16:02:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 16:03:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 16:04:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 16:06:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:07:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:10:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 16:11:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 16:12:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 16:14:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 16:15:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:17:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:18:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:21:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:23:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:25:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 16:26:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 16:27:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 16:28:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 16:29:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 16:30:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 16:31:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 16:33:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 16:34:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 16:36:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 16:01:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 16:03:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 16:04:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 16:07:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:09:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 16:10:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 16:11:00
-
Karlsruhe Entenfang 16:13:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 16:15:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 16:16:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 16:17:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 16:18:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 16:19:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 16:21:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 16:22:00
-
Daxlanden Altrheinbrücke, Karlsruhe 16:24:00
-
Daxlanden Rappenwört, Karlsruhe 16:26:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 16:04:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 16:05:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 16:07:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 16:08:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 16:10:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 16:11:00
-
Entenfang, Karlsruhe 16:12:00
-
Entenfang, Karlsruhe 16:13:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 16:14:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 16:16:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 16:22:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 16:05:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 16:06:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 16:07:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 16:08:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 16:10:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 16:11:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 16:12:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:14:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:15:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:19:00
Route:
-
Mathystraße, Karlsruhe
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 16:08:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 16:10:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 16:11:00
-
Poststraße, Karlsruhe 16:14:00
-
Tivoli, Karlsruhe 16:16:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 16:19:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 16:20:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 16:23:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 16:24:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 16:25:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 16:26:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 16:27:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 16:29:00
-
Rintheim, Karlsruhe 16:30:00