Haltestelle Hubstraße in Karlsruhe
Lenzenhubweg 10,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Berghausen(Baden).
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Grötzingen 16:05:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:06:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 16:08:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 16:10:00
-
Berghausen(Baden) 16:11:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Grötzingen 16:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 16:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 16:20:00
-
Berghausen(Baden) 16:21:00
-
Berghausen Am Stadion 16:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 16:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 16:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 16:28:00
-
Kleinsteinbach 16:31:00
-
Wilferdingen-Singen 16:33:00
-
Königsbach(Baden) 16:36:00
-
Bilfingen 16:39:00
-
Ersingen West 16:41:00
-
Ersingen 16:43:00
-
Ispringen 16:46:00
-
Pforzheim Hbf 16:50:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Karlsruhe-Durlach 16:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 16:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 16:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 16:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 16:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 16:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 16:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 16:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 16:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 16:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 16:54:00
-
Maxau 17:01:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 17:02:00
-
Maximiliansau West 17:04:00
-
Wörth(Rhein) 17:06:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 17:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 17:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 17:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 17:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 17:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 17:15:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Grötzingen 16:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 16:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 16:40:00
-
Berghausen(Baden) 16:41:00
-
Berghausen Am Stadion 16:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 16:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 16:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 16:48:00
-
Kleinsteinbach 16:51:00
-
Wilferdingen-Singen 16:53:00
-
Königsbach(Baden) 16:56:00
-
Bilfingen 16:59:00
-
Ersingen West 17:01:00
-
Ersingen 17:03:00
-
Ispringen 17:06:00
-
Pforzheim Hbf 17:10:00
-
Pforzheim Maihälden 17:19:00
-
Brötzingen Mitte 17:20:00
-
Brötzingen Sandweg 17:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 17:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 17:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 17:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 17:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 17:33:00
-
Rotenbach(Enz) 17:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 17:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 17:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 17:40:00
-
Calmbach Bahnhof 17:43:00
-
Calmbach Süd 17:45:00
-
Bad Wildbad Nord 17:47:00
-
Bad Wildbad Bf 17:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 17:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 17:52:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Karlsruhe-Durlach 16:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:47:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:50:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 17:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 17:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 17:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 17:14:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Grötzingen 16:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 16:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 17:00:00
-
Berghausen(Baden) 17:01:00
-
Berghausen Am Stadion 17:02:00
-
Söllingen Reetzstr. 17:04:00