Haltestelle Hubstraße in Karlsruhe
Lenzenhubweg 10,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Germersheim.
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Karlsruhe-Durlach 23:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:47:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:50:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 23:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 23:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 00:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 00:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 00:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 00:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 00:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 00:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 00:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 00:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 00:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 00:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 00:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 00:14:00
-
Maxau 00:17:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 00:19:00
-
Maximiliansau West 00:20:00
-
Wörth(Rhein) 00:23:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 00:25:00
-
Jockgrim Bf 00:29:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 00:32:00
-
Rheinzabern Rappengasse 00:33:00
-
Rheinzabern Bf 00:35:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 00:38:00
-
Rülzheim Bf 00:40:00
-
Bellheim Bf 00:43:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 00:45:00
-
Sondernheim 00:49:00
-
Germersheim Süd/Nolte 00:52:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 00:54:00
-
Germersheim 00:57:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Grötzingen 00:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 00:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 00:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 00:20:00
-
Berghausen(Baden) 00:21:00
-
Berghausen Am Stadion 00:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 00:25:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Karlsruhe-Durlach 00:15:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 00:17:00
-
Weinweg, Karlsruhe 00:18:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 00:20:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 00:22:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 00:23:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 00:25:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 00:26:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 00:28:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 00:30:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 00:31:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 00:33:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 00:34:00
-
Karlsruhe Entenfang 00:35:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 00:37:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 00:38:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 00:39:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 00:41:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 00:42:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 00:43:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 00:44:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Grötzingen 00:45:00
-
Grötzingen Oberausstraße 00:46:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 00:48:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 00:50:00
-
Berghausen(Baden) 00:51:00
-
Berghausen Am Stadion 00:52:00
-
Söllingen Reetzstr. 00:54:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Karlsruhe-Durlach 00:45:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 00:47:00
-
Weinweg, Karlsruhe 00:48:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 00:50:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 00:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 00:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 00:55:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 00:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 00:58:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 01:00:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 01:01:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 01:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 01:04:00
-
Karlsruhe Entenfang 01:05:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 01:07:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 01:08:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 01:09:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 01:11:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 01:12:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 01:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 01:14:00
Route:
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe
-
Grötzingen 01:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 01:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 01:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 01:20:00
-
Berghausen(Baden) 01:21:00
-
Berghausen Am Stadion 01:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 01:25:00