Haltestelle Herweghstraße in Karlsruhe
Rheinbrückenstrasse ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Germersheim.
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 15:23:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 15:24:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 15:28:00
-
Maximiliansau West 15:30:00
-
Wörth(Rhein) 15:33:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 15:35:00
-
Jockgrim Bf 15:39:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 15:42:00
-
Rheinzabern Rappengasse 15:43:00
-
Rheinzabern Bf 15:45:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 15:48:00
-
Rülzheim Bf 15:50:00
-
Bellheim Bf 15:53:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 15:55:00
-
Sondernheim 15:59:00
-
Germersheim Süd/Nolte 16:02:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 16:04:00
-
Germersheim 16:07:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 15:25:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 15:26:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 15:27:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:29:00
-
Karlsruhe Entenfang 15:31:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 15:32:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 15:34:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 15:35:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 15:37:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:39:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 15:40:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:42:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:43:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:45:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:46:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:48:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:49:00
-
Karlsruhe-Durlach 15:51:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 15:52:00
-
Grötzingen 15:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 15:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 15:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 16:00:00
-
Berghausen(Baden) 16:01:00
-
Berghausen Am Stadion 16:06:00
-
Söllingen Reetzstr. 16:07:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 15:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 15:34:00
-
Maxau 15:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 15:41:00
-
Maximiliansau West 15:42:00
-
Wörth(Rhein) 15:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 15:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 15:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 15:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 15:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 15:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 15:53:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 15:35:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 15:36:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 15:37:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:39:00
-
Karlsruhe Entenfang 15:41:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 15:42:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 15:44:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 15:45:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 15:47:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:49:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 15:50:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:53:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:55:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:56:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:58:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:59:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:01:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 16:02:00
-
Grötzingen 16:05:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:06:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 16:08:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 16:10:00
-
Berghausen(Baden) 16:11:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Reinmuthstraße, Karlsruhe 15:38:00
-
Knielingen Landeckstraße, Karlsruhe 15:39:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 15:40:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 15:41:00
-
Knielingen Husarenlager, Karlsruhe 15:43:00
-
Binger Straße, Karlsruhe 15:44:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 15:45:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 15:46:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 15:47:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 15:48:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 15:49:00
-
Trierer Straße, Karlsruhe 15:50:00
-
Frankenthaler Straße, Karlsruhe 15:51:00
-
Landauer Straße, Karlsruhe 15:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 15:54:00
-
Stresemannstraße, Karlsruhe 15:55:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 15:56:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 15:45:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 15:46:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 15:47:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 15:49:00
-
Karlsruhe Entenfang 15:51:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 15:52:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 15:54:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 15:55:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 15:57:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:59:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:00:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:02:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:03:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:06:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:08:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:09:00
-
Karlsruhe-Durlach 16:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 16:12:00
-
Grötzingen 16:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 16:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 16:20:00
-
Berghausen(Baden) 16:21:00
-
Berghausen Am Stadion 16:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 16:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 16:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 16:28:00
-
Kleinsteinbach 16:31:00
-
Wilferdingen-Singen 16:33:00
-
Königsbach(Baden) 16:36:00
-
Bilfingen 16:39:00
-
Ersingen West 16:41:00
-
Ersingen 16:43:00
-
Ispringen 16:46:00
-
Pforzheim Hbf 16:50:00