Haltestelle Herweghstraße in Karlsruhe
Rheinbrückenstrasse ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 12:05:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 12:06:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 12:07:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 12:09:00
-
Karlsruhe Entenfang 12:11:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 12:12:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 12:14:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 12:15:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 12:17:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 12:19:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 12:20:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:22:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:23:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 12:32:00
-
Grötzingen 12:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 12:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 12:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 12:40:00
-
Berghausen(Baden) 12:41:00
-
Berghausen Am Stadion 12:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 12:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 12:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 12:48:00
-
Kleinsteinbach 12:51:00
-
Wilferdingen-Singen 12:53:00
-
Königsbach(Baden) 12:56:00
-
Bilfingen 12:59:00
-
Ersingen West 13:01:00
-
Ersingen 13:03:00
-
Ispringen 13:06:00
-
Pforzheim Hbf 13:10:00
-
Pforzheim Maihälden 13:19:00
-
Brötzingen Mitte 13:20:00
-
Brötzingen Sandweg 13:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 13:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 13:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 13:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 13:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 13:33:00
-
Rotenbach(Enz) 13:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 13:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 13:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 13:40:00
-
Calmbach Bahnhof 13:43:00
-
Calmbach Süd 13:45:00
-
Bad Wildbad Nord 13:47:00
-
Bad Wildbad Bf 13:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 13:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 13:52:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Reinmuthstraße, Karlsruhe 12:08:00
-
Knielingen Landeckstraße, Karlsruhe 12:09:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 12:10:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 12:11:00
-
Knielingen Husarenlager, Karlsruhe 12:13:00
-
Binger Straße, Karlsruhe 12:14:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 12:15:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 12:16:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 12:17:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 12:18:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 12:19:00
-
Trierer Straße, Karlsruhe 12:20:00
-
Frankenthaler Straße, Karlsruhe 12:21:00
-
Landauer Straße, Karlsruhe 12:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 12:24:00
-
Stresemannstraße, Karlsruhe 12:25:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 12:26:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 12:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 12:14:00
-
Maxau 12:19:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 12:21:00
-
Maximiliansau West 12:22:00
-
Wörth(Rhein) 12:24:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 12:27:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 12:28:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 12:29:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 12:31:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 12:32:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 12:33:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 12:16:00
-
Knielingen Rheinbergstraße, Karlsruhe 12:18:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 12:20:00
-
Knielingen Jakob-Dörr-Straße, Karlsruhe 12:21:00
-
Knielingen Elsternweg, Karlsruhe 12:21:00
-
Knielingen Kolbengärten, Karlsruhe 12:22:00
-
Knielingen Max-Dortu-Straße, Karlsruhe 12:24:00
-
Knielingen Bruchweg, Karlsruhe 12:25:00
-
Knielingen Jakob-Dörr-Straße, Karlsruhe 12:26:00
-
Knielingen Rheinbergstraße, Karlsruhe 12:28:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 12:36:00
-
Knielingen Reinmuthstraße, Karlsruhe 12:38:00
-
Knielingen Landeckstraße, Karlsruhe 12:39:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 12:40:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 12:41:00
-
Knielingen Husarenlager, Karlsruhe 12:43:00
-
Binger Straße, Karlsruhe 12:44:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 12:45:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 12:46:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 12:47:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 12:48:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 12:49:00
-
Trierer Straße, Karlsruhe 12:50:00
-
Frankenthaler Straße, Karlsruhe 12:51:00
-
Landauer Straße, Karlsruhe 12:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 12:54:00
-
Stresemannstraße, Karlsruhe 12:55:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 12:56:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 12:23:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 12:24:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 12:28:00
-
Maximiliansau West 12:30:00
-
Wörth(Rhein) 12:33:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 12:35:00
-
Jockgrim Bf 12:39:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 12:42:00
-
Rheinzabern Rappengasse 12:43:00
-
Rheinzabern Bf 12:45:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 12:48:00
-
Rülzheim Bf 12:50:00
-
Bellheim Bf 12:53:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 12:55:00
-
Sondernheim 12:59:00
-
Germersheim Süd/Nolte 13:02:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 13:04:00
-
Germersheim 13:07:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 12:25:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 12:26:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 12:27:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 12:29:00
-
Karlsruhe Entenfang 12:31:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 12:32:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 12:34:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 12:35:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 12:37:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 12:39:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 12:40:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 12:42:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 12:43:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 12:45:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:46:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:48:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:49:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:51:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 12:52:00
-
Grötzingen 12:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 12:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 12:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 13:00:00
-
Berghausen(Baden) 13:01:00
-
Berghausen Am Stadion 13:06:00
-
Söllingen Reetzstr. 13:07:00