Haltestelle Herweghstraße in Karlsruhe
Rheinbrückenstrasse ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Söllingen Reetzstr..
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 02:10:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 02:11:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 02:12:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 02:14:00
-
Karlsruhe Entenfang 02:16:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 02:17:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 02:19:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 02:20:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 02:22:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 02:24:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 02:25:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 02:31:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 02:32:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 02:34:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 02:35:00
-
Weinweg, Karlsruhe 02:37:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 02:38:00
-
Karlsruhe-Durlach 02:40:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 02:41:00
-
Grötzingen 02:44:00
-
Grötzingen Oberausstraße 02:45:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 02:47:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 02:49:00
-
Berghausen(Baden) 02:50:00
-
Berghausen Am Stadion 02:51:00
-
Söllingen Reetzstr. 02:53:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 02:16:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 02:17:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 02:40:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 02:41:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 02:42:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 02:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 02:46:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 02:47:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 02:49:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 02:50:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 02:52:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 02:54:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 02:55:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 03:01:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 03:02:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 03:04:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 03:05:00
-
Weinweg, Karlsruhe 03:07:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 03:08:00
-
Karlsruhe-Durlach 03:10:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 02:46:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 02:47:00
-
Maxau 02:51:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 02:53:00
-
Maximiliansau West 02:54:00
-
Wörth(Rhein) 02:56:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 02:59:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 03:00:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 03:01:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 03:03:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 03:04:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 03:05:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 03:40:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 03:41:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 03:42:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 03:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 03:46:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 03:47:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 03:49:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 03:50:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 03:52:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 03:54:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 03:55:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 04:01:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 04:02:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 04:04:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 04:05:00
-
Weinweg, Karlsruhe 04:07:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 04:08:00
-
Karlsruhe-Durlach 04:10:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 04:11:00
-
Grötzingen 04:14:00
-
Grötzingen Oberausstraße 04:15:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 04:17:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 04:19:00
-
Berghausen(Baden) 04:20:00
-
Berghausen Am Stadion 04:22:00
-
Söllingen Reetzstr. 04:24:00
-
Söllingen(b Karlsr) 04:25:00
-
Söllingen Kapellenstraße 04:26:00
-
Kleinsteinbach 04:29:00
-
Wilferdingen-Singen 04:31:00
-
Königsbach(Baden) 04:34:00
-
Bilfingen 04:37:00
-
Ersingen West 04:39:00
-
Ersingen 04:41:00
-
Ispringen 04:44:00
-
Pforzheim Hbf 04:48:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 03:46:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 03:47:00