Haltestelle Herweghstraße in Karlsruhe
Rheinbrückenstrasse ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 19:05:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 19:06:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 19:07:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 19:09:00
-
Karlsruhe Entenfang 19:11:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 19:12:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 19:14:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:15:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 19:17:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:19:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:20:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 19:22:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 19:23:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 19:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 19:32:00
-
Grötzingen 19:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 19:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 19:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 19:40:00
-
Berghausen(Baden) 19:41:00
-
Berghausen Am Stadion 19:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 19:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 19:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 19:48:00
-
Kleinsteinbach 19:51:00
-
Wilferdingen-Singen 19:53:00
-
Königsbach(Baden) 19:56:00
-
Bilfingen 19:59:00
-
Ersingen West 20:01:00
-
Ersingen 20:03:00
-
Ispringen 20:06:00
-
Pforzheim Hbf 20:10:00
-
Pforzheim Maihälden 20:19:00
-
Brötzingen Mitte 20:20:00
-
Brötzingen Sandweg 20:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 20:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 20:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 20:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 20:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 20:33:00
-
Rotenbach(Enz) 20:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 20:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 20:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 20:40:00
-
Calmbach Bahnhof 20:43:00
-
Calmbach Süd 20:45:00
-
Bad Wildbad Nord 20:47:00
-
Bad Wildbad Bf 20:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 20:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 20:52:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 19:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 19:14:00
-
Maxau 19:19:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 19:21:00
-
Maximiliansau West 19:22:00
-
Wörth(Rhein) 19:24:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 19:27:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 19:28:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 19:29:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 19:31:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 19:32:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 19:33:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 19:16:00
-
Knielingen Rheinbergstraße, Karlsruhe 19:18:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 19:23:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 19:24:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 19:28:00
-
Maximiliansau West 19:30:00
-
Wörth(Rhein) 19:33:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 19:35:00
-
Jockgrim Bf 19:39:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 19:42:00
-
Rheinzabern Rappengasse 19:43:00
-
Rheinzabern Bf 19:45:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 19:48:00
-
Rülzheim Bf 19:50:00
-
Bellheim Bf 19:53:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 19:55:00
-
Sondernheim 19:59:00
-
Germersheim Süd/Nolte 20:02:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 20:04:00
-
Germersheim 20:07:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 19:25:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 19:26:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 19:27:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 19:29:00
-
Karlsruhe Entenfang 19:31:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 19:32:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 19:34:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:35:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 19:37:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:39:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:40:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 19:42:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 19:43:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 19:45:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:46:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:48:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:49:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:51:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 19:52:00
-
Grötzingen 19:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 19:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 19:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 20:00:00
-
Berghausen(Baden) 20:01:00
-
Berghausen Am Stadion 20:02:00
-
Söllingen Reetzstr. 20:04:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 19:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 19:34:00
-
Maxau 19:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 19:41:00
-
Maximiliansau West 19:42:00
-
Wörth(Rhein) 19:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 19:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 19:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 19:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 19:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 19:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 19:53:00