Haltestelle Herweghstraße in Karlsruhe
Rheinbrückenstrasse ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Bad Wildbad Kurpark.
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 17:05:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 17:06:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 17:07:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 17:09:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:11:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:14:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:15:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:17:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:19:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:20:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:22:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:23:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 17:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 17:32:00
-
Grötzingen 17:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 17:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 17:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 17:40:00
-
Berghausen(Baden) 17:41:00
-
Berghausen Am Stadion 17:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 17:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 17:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 17:48:00
-
Kleinsteinbach 17:51:00
-
Wilferdingen-Singen 17:53:00
-
Königsbach(Baden) 17:56:00
-
Bilfingen 17:59:00
-
Ersingen West 18:01:00
-
Ersingen 18:03:00
-
Ispringen 18:06:00
-
Pforzheim Hbf 18:10:00
-
Pforzheim Maihälden 18:19:00
-
Brötzingen Mitte 18:20:00
-
Brötzingen Sandweg 18:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 18:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 18:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 18:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 18:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 18:33:00
-
Rotenbach(Enz) 18:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 18:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 18:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 18:40:00
-
Calmbach Bahnhof 18:43:00
-
Calmbach Süd 18:45:00
-
Bad Wildbad Nord 18:47:00
-
Bad Wildbad Bf 18:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 18:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 18:52:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 17:14:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:15:00
-
Knielingen Rheinbergstraße, Karlsruhe 17:17:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:20:00
-
Knielingen Jakob-Dörr-Straße, Karlsruhe 17:21:00
-
Knielingen Elsternweg, Karlsruhe 17:21:00
-
Knielingen Kolbengärten, Karlsruhe 17:22:00
-
Knielingen Max-Dortu-Straße, Karlsruhe 17:24:00
-
Knielingen Bruchweg, Karlsruhe 17:25:00
-
Knielingen Jakob-Dörr-Straße, Karlsruhe 17:26:00
-
Knielingen Rheinbergstraße, Karlsruhe 17:28:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 17:36:00
-
Knielingen Reinmuthstraße, Karlsruhe 17:38:00
-
Knielingen Landeckstraße, Karlsruhe 17:39:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 17:40:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 17:41:00
-
Knielingen Husarenlager, Karlsruhe 17:43:00
-
Binger Straße, Karlsruhe 17:44:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 17:45:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 17:46:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 17:47:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 17:48:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 17:49:00
-
Trierer Straße, Karlsruhe 17:50:00
-
Frankenthaler Straße, Karlsruhe 17:51:00
-
Landauer Straße, Karlsruhe 17:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 17:53:00
-
Stresemannstraße, Karlsruhe 17:54:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 17:55:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:23:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 17:24:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 17:28:00
-
Maximiliansau West 17:30:00
-
Wörth(Rhein) 17:33:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 17:35:00
-
Jockgrim Bf 17:39:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 17:42:00
-
Rheinzabern Rappengasse 17:43:00
-
Rheinzabern Bf 17:45:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 17:48:00
-
Rülzheim Bf 17:50:00
-
Bellheim Bf 17:53:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 17:55:00
-
Sondernheim 17:59:00
-
Germersheim Süd/Nolte 18:02:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 18:04:00
-
Germersheim 18:07:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 17:34:00
-
Maxau 17:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 17:41:00
-
Maximiliansau West 17:42:00
-
Wörth(Rhein) 17:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 17:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 17:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 17:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 17:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 17:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 17:53:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 17:35:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 17:36:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 17:37:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 17:39:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:41:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:42:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:44:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:45:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:47:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:49:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:50:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:52:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:53:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:55:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:56:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:58:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:59:00
-
Karlsruhe-Durlach 18:01:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 18:02:00
-
Grötzingen 18:05:00
-
Grötzingen Oberausstraße 18:06:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 18:08:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 18:10:00
-
Berghausen(Baden) 18:11:00