Haltestelle Herweghstraße in Karlsruhe
Rheinbrückenstrasse ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr..
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 00:43:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 00:44:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 00:45:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 00:46:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 00:47:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 00:49:00
-
Karlsruhe Entenfang 00:51:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 00:52:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 00:54:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 00:55:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 00:57:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 00:59:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 01:00:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 01:02:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 01:03:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 01:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 01:06:00
-
Weinweg, Karlsruhe 01:08:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 01:09:00
-
Karlsruhe-Durlach 01:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 01:12:00
-
Grötzingen 01:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 01:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 01:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 01:20:00
-
Berghausen(Baden) 01:21:00
-
Berghausen Am Stadion 01:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 01:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 01:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 01:27:00
-
Kleinsteinbach 01:30:00
-
Wilferdingen-Singen 01:32:00
-
Königsbach(Baden) 01:35:00
-
Bilfingen 01:38:00
-
Ersingen West 01:41:00
-
Ersingen 01:42:00
-
Ispringen 01:45:00
-
Pforzheim Hbf 01:49:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 01:10:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 01:11:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 01:12:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 01:14:00
-
Karlsruhe Entenfang 01:16:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 01:17:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 01:19:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 01:20:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 01:22:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 01:24:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 01:25:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 01:31:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 01:32:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 01:34:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 01:35:00
-
Weinweg, Karlsruhe 01:37:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 01:38:00
-
Karlsruhe-Durlach 01:40:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 01:41:00
-
Grötzingen 01:44:00
-
Grötzingen Oberausstraße 01:45:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 01:47:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 01:49:00
-
Berghausen(Baden) 01:50:00
-
Berghausen Am Stadion 01:51:00
-
Söllingen Reetzstr. 01:53:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 01:13:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 01:14:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 01:40:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 01:41:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 01:42:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 01:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 01:46:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 01:47:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 01:49:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 01:50:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 01:52:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 01:54:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 01:55:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 02:01:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 02:02:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 02:04:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 02:05:00
-
Weinweg, Karlsruhe 02:07:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 02:08:00
-
Karlsruhe-Durlach 02:10:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 02:11:00
-
Grötzingen 02:14:00
-
Grötzingen Oberausstraße 02:15:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 02:17:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 02:19:00
-
Berghausen(Baden) 02:20:00
-
Berghausen Am Stadion 02:22:00
-
Söllingen Reetzstr. 02:24:00
-
Söllingen(b Karlsr) 02:25:00
-
Söllingen Kapellenstraße 02:26:00
-
Kleinsteinbach 02:29:00
-
Wilferdingen-Singen 02:31:00
-
Königsbach(Baden) 02:34:00
-
Bilfingen 02:37:00
-
Ersingen West 02:40:00
-
Ersingen 02:41:00
-
Ispringen 02:44:00
-
Pforzheim Hbf 02:48:00
Route:
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 01:46:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 01:47:00
-
Maxau 01:50:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 01:52:00
-
Maximiliansau West 01:53:00
-
Wörth(Rhein) 01:55:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 02:05:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 02:06:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 02:07:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 02:09:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 02:10:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 02:11:00