Haltestelle Hertzstraße in Karlsruhe
Siemensallee ,
76187Karlsruhe
The next departure is direction Heidehof, Karlsruhe.
Route:
-
Hertzstraße, Karlsruhe
-
Barbaraweg, Karlsruhe 16:44:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 16:45:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 16:46:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 16:47:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 16:48:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 16:49:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 16:50:00
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 16:51:00
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe 16:52:00
-
Heidehof, Karlsruhe 16:53:00
Route:
-
Hertzstraße, Karlsruhe
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:54:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 16:56:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 16:57:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 16:59:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 17:00:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 17:01:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 17:02:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 17:04:00
-
ZKM, Karlsruhe 17:05:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 17:06:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 17:07:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:10:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:13:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:15:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:17:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:18:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:20:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:21:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:23:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:26:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:28:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:29:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 17:30:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 17:31:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 17:32:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 17:33:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 17:34:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 17:35:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 17:36:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 17:39:00
Route:
-
Hertzstraße, Karlsruhe
-
Kärcherstraße, Karlsruhe 16:54:00
-
Entenfang, Karlsruhe 16:57:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 17:01:00
-
St. Josef Kirche, Karlsruhe 17:05:00
-
TÜV, Karlsruhe 17:06:00
-
Eichelbergstraße, Karlsruhe 17:07:00
-
Bernsteinstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Wattkopfstraße, Karlsruhe 17:09:00
-
Edelbergstraße, Karlsruhe 17:10:00
-
Hornisgrindestraße, Karlsruhe 17:11:00
-
Schwimmschulweg, Karlsruhe 17:12:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 17:13:00
-
Windeckstraße, Karlsruhe 17:14:00
-
Bulach West, Karlsruhe 17:14:00
-
Beiertheim West, Karlsruhe 17:15:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 17:16:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 17:18:00
-
Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe 17:19:00
Route:
-
Hertzstraße, Karlsruhe
-
Feierabendweg, Karlsruhe 17:04:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 17:05:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 17:06:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 17:07:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 17:09:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 17:11:00
Route:
-
Hertzstraße, Karlsruhe
-
Barbaraweg, Karlsruhe 17:04:00
-
Madenburgweg, Karlsruhe 17:05:00
-
Berliner Straße, Karlsruhe 17:06:00
-
Germersheimer Straße, Karlsruhe 17:07:00
-
Weißenburger Straße, Karlsruhe 17:08:00
-
Schweigener Straße, Karlsruhe 17:09:00
-
Kaiserslauterner Straße, Karlsruhe 17:10:00
-
Neureut Flughafenstraße, Karlsruhe 17:11:00
-
Neureut Rosmarinweg, Karlsruhe 17:12:00
-
Heidehof, Karlsruhe 17:13:00
Route:
-
Hertzstraße, Karlsruhe
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:14:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 17:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:17:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 17:19:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 17:20:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 17:21:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 17:22:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 17:24:00
-
ZKM, Karlsruhe 17:25:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 17:26:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 17:27:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 17:28:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:30:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:33:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:35:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:37:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:38:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:40:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 17:41:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:43:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:44:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:46:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:48:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:49:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 17:50:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 17:51:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 17:52:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 17:53:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 17:54:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 17:55:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 17:56:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 17:59:00