Haltestelle Gottesauer Platz/BGV in Karlsruhe
Gottesauer Platz 2,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Söllingen Reetzstr..
Route:
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:46:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:48:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:49:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:51:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 19:52:00
-
Grötzingen 19:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 19:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 19:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 20:00:00
-
Berghausen(Baden) 20:01:00
-
Berghausen Am Stadion 20:02:00
-
Söllingen Reetzstr. 20:04:00
Route:
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:48:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:50:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:52:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 19:53:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 19:55:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 19:56:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 19:58:00
Route:
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:49:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:51:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:52:00
-
Karlsruhe-Durlach 19:54:00
-
Grötzingen 19:58:00
-
Grötzingen Oberausstraße 20:00:00
-
Berghausen Hummelberg 20:02:00
-
Jöhlingen West 20:06:00
-
Jöhlingen 20:07:00
-
Wössingen 20:09:00
-
Wössingen Ost 20:11:00
-
Dürrenbüchig 20:14:00
-
Rinklingen 20:16:00
-
Bretten 20:18:00
-
Bretten Stadtmitte 20:24:00
Route:
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 19:51:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 19:53:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:54:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:56:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 19:58:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 19:59:00
-
Synagoge, Karlsruhe 20:00:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 20:01:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 20:03:00
-
Heidehof, Karlsruhe 20:04:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 20:05:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 20:07:00
Route:
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:51:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:53:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:55:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 19:56:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 19:57:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 19:58:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 19:59:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 20:00:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 20:01:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 20:03:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 20:04:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 20:06:00
Route:
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:53:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 19:55:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 19:56:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 19:58:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 19:59:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 20:00:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 20:02:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 20:03:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 20:04:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 20:06:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag (Schleife), Karlsruhe 20:07:00