Haltestelle Elbinger Str. (Ost) in Karlsruhe
Elbinger Strasse 25,
76139Karlsruhe
The next departure is direction Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe.
Route:
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 20:38:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 20:39:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 20:40:00
Route:
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 20:40:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 20:41:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 20:42:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 20:44:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 20:45:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 20:46:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 20:48:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 20:49:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 20:51:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 20:52:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 20:54:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 20:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 20:56:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 20:57:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 20:58:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 20:59:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 21:01:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 21:02:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 21:03:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 21:04:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 21:06:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 21:06:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 21:08:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 21:09:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 21:10:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 21:12:00
Route:
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 20:58:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 20:59:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 21:00:00
Route:
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 21:00:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 21:01:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 21:02:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 21:04:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 21:05:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 21:06:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 21:08:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:09:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 21:11:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 21:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 21:14:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 21:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 21:16:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 21:17:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:18:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 21:19:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 21:21:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 21:22:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 21:23:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 21:24:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 21:26:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 21:26:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 21:28:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 21:29:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 21:30:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 21:32:00
Route:
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 21:18:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 21:19:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 21:20:00
Route:
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 21:20:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 21:21:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 21:22:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 21:24:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 21:25:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 21:26:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 21:28:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:29:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 21:31:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 21:32:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 21:34:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 21:35:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 21:36:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 21:37:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:38:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 21:39:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 21:41:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 21:42:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 21:43:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 21:44:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 21:46:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 21:46:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 21:48:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 21:49:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 21:50:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 21:52:00