Haltestelle Durlach Steiermärker Str. in Karlsruhe
Schindweg 2,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Wolfartsweier Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 18:14:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 18:16:00
Route:
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 18:22:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 18:23:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 18:24:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 18:25:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 18:26:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 18:27:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 18:29:00
-
Weinweg, Karlsruhe 18:30:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:32:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 18:33:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 18:35:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 18:36:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 18:38:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 18:39:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 18:40:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 18:42:00
-
Poststraße, Karlsruhe 18:43:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 18:45:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 18:48:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 18:49:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 18:50:00
-
ZKM, Karlsruhe 18:52:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 18:53:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 18:54:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 18:55:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:56:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 18:58:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 18:59:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 19:02:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:04:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:05:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:07:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 19:08:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 19:09:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 19:10:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 19:11:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 19:12:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 19:13:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 19:14:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 19:16:00
Route:
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 18:23:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 18:24:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 18:25:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 18:26:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 18:27:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 18:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 18:30:00
-
Weinweg, Karlsruhe 18:31:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:33:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:34:00
Route:
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 18:24:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 18:26:00
Route:
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 18:34:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 18:36:00
Route:
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 18:42:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 18:43:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 18:44:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 18:45:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 18:46:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 18:47:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 18:49:00
-
Weinweg, Karlsruhe 18:50:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:52:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 18:53:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 18:55:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 18:56:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 18:58:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 18:59:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 19:00:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 19:02:00
-
Poststraße, Karlsruhe 19:03:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 19:05:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 19:08:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 19:09:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 19:10:00
-
ZKM, Karlsruhe 19:12:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 19:13:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 19:14:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 19:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 19:16:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 19:18:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 19:19:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 19:22:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:24:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:25:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:27:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 19:28:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 19:29:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 19:30:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 19:31:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 19:32:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 19:33:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 19:34:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 19:36:00