Haltestelle Daxlanden Waidweg in Karlsruhe
Waidweg 1,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Daxlanden Rappenwört, Karlsruhe.
Route:
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe
-
Daxlanden Altrheinbrücke, Karlsruhe 20:23:00
-
Daxlanden Rappenwört, Karlsruhe 20:26:00
Route:
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 20:35:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 20:36:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 20:38:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 20:39:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 20:40:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 20:41:00
-
Karlsruhe Entenfang 20:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 20:44:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 20:45:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 20:47:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 20:48:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 20:49:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 20:50:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 20:52:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 20:53:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 20:54:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 20:55:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 20:56:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 20:58:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:00:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:03:00
-
Tivoli, Karlsruhe 21:04:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 21:06:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 21:08:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 21:09:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 21:11:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 21:12:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:13:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:14:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 21:16:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 21:17:00
-
Rintheim, Karlsruhe 21:19:00
Route:
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 20:55:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 20:56:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 20:58:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 20:59:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 21:00:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 21:01:00
-
Karlsruhe Entenfang 21:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 21:04:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 21:05:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:07:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 21:08:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 21:09:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 21:10:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 21:12:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 21:13:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:14:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:15:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 21:16:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 21:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:20:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:23:00
-
Tivoli, Karlsruhe 21:24:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 21:26:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 21:28:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 21:29:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 21:31:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 21:32:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:33:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:34:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 21:36:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 21:37:00
-
Rintheim, Karlsruhe 21:39:00
Route:
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 21:15:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 21:16:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 21:18:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 21:19:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 21:20:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 21:21:00
-
Karlsruhe Entenfang 21:23:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 21:24:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 21:25:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:27:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 21:28:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 21:29:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 21:30:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 21:32:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 21:33:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:34:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:35:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 21:36:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 21:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 21:40:00
-
Poststraße, Karlsruhe 21:43:00
-
Tivoli, Karlsruhe 21:44:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 21:46:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 21:48:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 21:49:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 21:51:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 21:52:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:53:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 21:54:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 21:56:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 21:57:00
-
Rintheim, Karlsruhe 21:59:00
Route:
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 21:35:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 21:36:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 21:38:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 21:39:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 21:40:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 21:41:00
-
Karlsruhe Entenfang 21:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 21:44:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 21:45:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 21:47:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 21:48:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 21:49:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 21:50:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 21:52:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 21:53:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:54:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 21:55:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 21:56:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 21:58:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:00:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:03:00
-
Tivoli, Karlsruhe 22:04:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 22:06:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 22:08:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 22:09:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 22:11:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 22:12:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 22:13:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 22:14:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 22:16:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 22:17:00
-
Rintheim, Karlsruhe 22:19:00
Route:
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 21:55:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 21:56:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 21:58:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 21:59:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 22:00:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 22:01:00
-
Karlsruhe Entenfang 22:03:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 22:04:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 22:05:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 22:07:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 22:08:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 22:09:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 22:10:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 22:12:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 22:13:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 22:14:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 22:15:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 22:16:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 22:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:20:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:23:00
-
Tivoli, Karlsruhe 22:24:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 22:26:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 22:28:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 22:29:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 22:31:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 22:32:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 22:33:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 22:34:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 22:36:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 22:37:00
-
Rintheim, Karlsruhe 22:39:00