Haltestelle Bernhard-Lichtenberg-Str. in Karlsruhe
Bernhard-Lichtenberg-Strasse 44,
76189Karlsruhe
The next departure is direction Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe.
Route:
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 10:49:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 10:51:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 10:52:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 10:56:00
Route:
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 10:50:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 10:51:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 10:52:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 10:53:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 10:54:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 10:56:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 10:57:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 10:59:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:00:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:01:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 11:02:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 11:03:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 11:05:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 11:06:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 11:08:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 11:09:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 11:10:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 11:12:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 11:13:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 11:14:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 11:15:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 11:16:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 11:18:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 11:19:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:20:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:22:00
Route:
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 10:50:00
-
Windeckstraße, Karlsruhe 10:51:00
-
Landgrabenstraße, Karlsruhe 10:52:00
-
Grünwinkler Straße, Karlsruhe 10:53:00
-
Neue Anlage Straße, Karlsruhe 10:55:00
-
Breite Straße, Karlsruhe 10:56:00
-
Gebhardstraße, Karlsruhe 10:57:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 10:58:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 11:00:00
-
Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe 11:01:00
Route:
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 10:59:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 11:01:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 11:02:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 11:06:00
Route:
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 11:00:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 11:01:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 11:02:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 11:03:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 11:04:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 11:06:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 11:07:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 11:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:10:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 11:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 11:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 11:13:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 11:15:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 11:16:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 11:18:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 11:19:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 11:20:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 11:22:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 11:23:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 11:24:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 11:25:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 11:26:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 11:28:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 11:29:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:30:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 11:32:00
Route:
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe
-
Oberreut Rudolf-Breitscheid-Straße, Karlsruhe 11:02:00
-
Oberreut Johanna-Kirchner-Straße, Karlsruhe 11:03:00
-
Oberreut Eugen-Geck-Straße, Karlsruhe 11:04:00