Haltestelle Bannwaldallee in Karlsruhe
Unterreut 8,
76135Karlsruhe
The next departure is direction Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe.
Route:
-
Bannwaldallee, Karlsruhe
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 17:48:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 17:50:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 17:51:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 17:52:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 17:53:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:55:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 17:58:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 17:59:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:01:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 18:02:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 18:03:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 18:05:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 18:06:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 18:08:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 18:09:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 18:10:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 18:12:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 18:13:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 18:14:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 18:15:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 18:16:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 18:18:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 18:19:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 18:20:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 18:22:00
Route:
-
Bannwaldallee, Karlsruhe
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 17:50:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 17:52:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 17:53:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 17:54:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 17:56:00
Route:
-
Bannwaldallee, Karlsruhe
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 17:58:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 18:00:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 18:01:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 18:02:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 18:03:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 18:05:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 18:08:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 18:09:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 18:12:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 18:13:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 18:15:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 18:16:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 18:18:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 18:19:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 18:20:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 18:22:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 18:23:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 18:24:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 18:25:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 18:26:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 18:28:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 18:29:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 18:30:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 18:32:00
Route:
-
Bannwaldallee, Karlsruhe
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 18:00:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 18:02:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 18:03:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 18:04:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 18:06:00
Route:
-
Bannwaldallee, Karlsruhe
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 18:08:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 18:09:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 18:10:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 18:12:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 18:13:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 18:14:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 18:17:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 18:18:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:20:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 18:21:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 18:23:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 18:25:00
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 18:26:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 18:27:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 18:28:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 18:29:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 18:31:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 18:32:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 18:33:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 18:35:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 18:36:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 18:37:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 18:38:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 18:39:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 18:40:00
Route:
-
Bannwaldallee, Karlsruhe
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 18:10:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 18:12:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 18:13:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 18:14:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 18:16:00