Haltestelle Siemensring in Kall
Siemensring 46,
53925Kall
The next departure is direction Margaretenhof, Kall.
Route:
-
Siemensring, Kall
-
Siemensring/NEW, Kall 08:24:00
-
Siemensring/Benzstr., Kall 08:24:00
-
Keldenicher Str., Kall 08:25:00
-
Keldenich Kirche, Kall 08:26:00
-
Keldenich Post, Kall 08:27:00
-
Urft Abzw., Kall 08:30:00
-
Margaretenhof, Kall 08:31:00
Route:
-
Siemensring, Kall
-
Siemensring/NEW, Kall 08:34:00
-
Siemensring/Benzstr., Kall 08:34:00
-
In der Laach, Kall 08:35:00
-
Hüttenstr., Kall 08:36:00
-
Bahnhof, Kall 08:37:00
Route:
-
Siemensring, Kall
-
Siemensring/NEW, Kall 10:24:00
-
Siemensring/Benzstr., Kall 10:24:00
-
Keldenicher Str., Kall 10:25:00
-
Keldenich Kirche, Kall 10:26:00
-
Keldenich Post, Kall 10:27:00
-
Urft Abzw., Kall 10:30:00
-
Margaretenhof, Kall 10:31:00
Route:
-
Siemensring, Kall
-
Siemensring/NEW, Kall 10:55:00
-
Siemensring/Benzstr., Kall 10:55:00
-
In der Laach, Kall 10:56:00
-
Hüttenstr., Kall 10:57:00
-
Bahnhof, Kall 10:58:00
-
Auelstr., Kall 11:03:00
-
Grundschule, Kall 11:03:00
-
Amselweg, Kall 11:05:00
-
Aachener Str., Kall 11:07:00
-
Golbach Untergolbach Kapelle, Kall 11:08:00
-
Golbach Untergolbach, Kall 11:10:00
-
Golbach Straßbüsch Honderberg, Kall 11:11:00
-
Golbach Oberstr., Kall 11:12:00
-
Golbach, Kall 11:13:00
-
Broich, Schleiden 11:15:00
Route:
-
Siemensring, Kall
-
Siemensring/NEW, Kall 12:24:00
-
Siemensring/Benzstr., Kall 12:24:00
-
Keldenicher Str., Kall 12:25:00
-
Keldenich Kirche, Kall 12:26:00
-
Keldenich Post, Kall 12:27:00
-
Urft Abzw., Kall 12:30:00
-
Margaretenhof, Kall 12:31:00
Route:
-
Siemensring, Kall
-
Siemensring/NEW, Kall 12:55:00
-
Siemensring/Benzstr., Kall 12:55:00
-
In der Laach, Kall 12:56:00
-
Hüttenstr., Kall 12:57:00
-
Bahnhof, Kall 12:58:00
-
Auelstr., Kall 13:03:00
-
Grundschule, Kall 13:03:00
-
Amselweg, Kall 13:05:00
-
Aachener Str., Kall 13:07:00
-
Golbach Untergolbach Kapelle, Kall 13:08:00
-
Golbach Untergolbach, Kall 13:10:00
-
Golbach Straßbüsch Honderberg, Kall 13:11:00
-
Golbach Oberstr., Kall 13:12:00
-
Golbach, Kall 13:13:00
-
Broich, Schleiden 13:15:00