Haltestelle Reeser Str. in Isselburg
Werther Straße 1,
46419Isselburg
The next departure is direction Busbahnhof, Rees.
Route:
-
Reeser Straße, Isselburg
-
Markt, Isselburg 06:51:00
-
Schulzentrum, Isselburg 06:52:00
-
Anholt Breels, Isselburg 06:53:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 06:54:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 06:56:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 06:58:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 07:00:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 07:01:00
-
Schwarzer Weg, Rees 07:03:00
-
Windmühlenstr., Rees 07:04:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 07:06:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 07:07:00
-
Luisenstraße, Rees 07:08:00
-
Empel Kraska, Rees 07:09:00
-
Empel Bahnhof, Rees 07:12:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 07:13:00
-
Empel Ziegelei, Rees 07:14:00
-
Groiner Allee, Rees 07:15:00
-
Im Lohr, Rees 07:16:00
-
Steinbach, Rees 07:17:00
-
Oldenkottstraße, Rees 07:18:00
-
Falkenstraße, Rees 07:19:00
-
Bussardstraße, Rees 07:20:00
-
Busbahnhof, Rees 07:21:00
Route:
-
Reeser Straße, Isselburg
-
Mövesfeld, Isselburg 06:50:00
-
Heidekrug, Isselburg 06:52:00
-
Kreuzweg, Isselburg 06:54:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 06:57:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 06:58:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:00:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:02:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:04:00
-
Funkenbusch, Bocholt 07:05:00
-
Kaisergarten, Bocholt 07:05:00
-
Molkerei, Bocholt 07:06:00
-
Westend, Bocholt 07:08:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:11:00
Route:
-
Reeser Straße, Isselburg
-
Mövesfeld, Isselburg 07:16:00
-
Heidekrug, Isselburg 07:18:00
-
Kreuzweg, Isselburg 07:20:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 07:23:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 07:24:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:26:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:28:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:30:00
-
Funkenbusch, Bocholt 07:31:00
-
Kaisergarten, Bocholt 07:31:00
-
Molkerei, Bocholt 07:32:00
-
Westend, Bocholt 07:34:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:37:00
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 07:38:00
-
St.Josef-Gymnasium, Bocholt 07:39:00
Route:
-
Reeser Straße, Isselburg
-
Mövesfeld, Isselburg 07:16:00
-
Heidekrug, Isselburg 07:18:00
-
Kreuzweg, Isselburg 07:20:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 07:23:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 07:24:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:26:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:28:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:30:00
-
Funkenbusch, Bocholt 07:31:00
-
Kaisergarten, Bocholt 07:31:00
-
Molkerei, Bocholt 07:32:00
-
Westend, Bocholt 07:34:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:37:00
-
Giethorst Euregio-Gymnasium, Bocholt 07:45:00
Route:
-
Reeser Straße, Isselburg
-
Mövesfeld, Isselburg 07:16:00
-
Heidekrug, Isselburg 07:18:00
-
Kreuzweg, Isselburg 07:20:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 07:23:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 07:24:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:26:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:28:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:30:00
-
Funkenbusch, Bocholt 07:31:00
-
Kaisergarten, Bocholt 07:31:00
-
Molkerei, Bocholt 07:32:00
-
Westend, Bocholt 07:34:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:37:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 07:40:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 07:43:00
Route:
-
Reeser Straße, Isselburg
-
Mövesfeld, Isselburg 07:17:00
-
Heidekrug, Isselburg 07:19:00
-
Kreuzweg, Isselburg 07:21:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 07:24:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 07:25:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 07:27:00
-
Liedern Elting, Bocholt 07:29:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 07:31:00
-
Funkenbusch, Bocholt 07:32:00
-
Kaisergarten, Bocholt 07:32:00
-
Molkerei, Bocholt 07:33:00
-
Westend, Bocholt 07:35:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 07:38:00
-
St.-Georg-Gymnasium, Bocholt 07:39:00
-
St.Josef-Gymnasium, Bocholt 07:40:00