Haltestelle Mövesfeld in Isselburg
Werther Straße 74,
46419Isselburg
The next departure is direction Bahnhof B2, Bocholt.
Route:
-
Mövesfeld, Isselburg
-
Heidekrug, Isselburg 11:03:00
-
Kreuzweg, Isselburg 11:05:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 11:08:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 11:09:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 11:11:00
-
Liedern Elting, Bocholt 11:13:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 11:15:00
-
Funkenbusch, Bocholt 11:16:00
-
Kaisergarten, Bocholt 11:16:00
-
Molkerei, Bocholt 11:17:00
-
Westend, Bocholt 11:19:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 11:22:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 11:25:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 11:28:00
Route:
-
Mövesfeld, Isselburg
-
Reeser Straße, Isselburg 11:56:00
-
Markt, Isselburg 11:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 11:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 12:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 12:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 12:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 12:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 12:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 12:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 12:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 12:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 12:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 12:14:00
-
Luisenstraße, Rees 12:15:00
-
Empel Kraska, Rees 12:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 12:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 12:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 12:21:00
-
Groiner Allee, Rees 12:22:00
-
Im Lohr, Rees 12:23:00
-
Steinbach, Rees 12:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 12:25:00
-
Falkenstraße, Rees 12:26:00
-
Bussardstraße, Rees 12:27:00
-
Busbahnhof, Rees 12:28:00
Route:
-
Mövesfeld, Isselburg
-
Heidekrug, Isselburg 12:03:00
-
Kreuzweg, Isselburg 12:05:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 12:08:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 12:09:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 12:11:00
-
Liedern Elting, Bocholt 12:13:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 12:15:00
-
Funkenbusch, Bocholt 12:16:00
-
Kaisergarten, Bocholt 12:16:00
-
Molkerei, Bocholt 12:17:00
-
Westend, Bocholt 12:19:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 12:22:00
-
Theodor-Heuss-Ring, Bocholt 12:25:00
-
Bahnhof B2, Bocholt 12:28:00
Route:
-
Mövesfeld, Isselburg
-
Reeser Straße, Isselburg 12:56:00
-
Markt, Isselburg 12:58:00
-
Schulzentrum, Isselburg 12:59:00
-
Anholt Breels, Isselburg 13:00:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 13:01:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 13:03:00
-
Schloss Anholt, Isselburg 13:05:00
-
Vehlingen Venderbosch, Isselburg 13:07:00
-
Vehlingen Terhorst, Isselburg 13:08:00
-
Schwarzer Weg, Rees 13:10:00
-
Windmühlenstr., Rees 13:11:00
-
Millingen Bahnhof/Hauptstraße, Rees 13:13:00
-
Alte Dorfstraße, Rees 13:14:00
-
Luisenstraße, Rees 13:15:00
-
Empel Kraska, Rees 13:16:00
-
Empel Bahnhof, Rees 13:19:00
-
Empel Reeser Straße, Rees 13:20:00
-
Empel Ziegelei, Rees 13:21:00
-
Groiner Allee, Rees 13:22:00
-
Im Lohr, Rees 13:23:00
-
Steinbach, Rees 13:24:00
-
Oldenkottstraße, Rees 13:25:00
-
Falkenstraße, Rees 13:26:00
-
Bussardstraße, Rees 13:27:00
-
Busbahnhof, Rees 13:28:00
Route:
-
Mövesfeld, Isselburg
-
Heidekrug, Isselburg 13:03:00
-
Kreuzweg, Isselburg 13:05:00
-
Werth Ärztehaus, Isselburg 13:08:00
-
Werth Ehrenmal, Isselburg 13:09:00
-
Liedern Zur Mühle, Bocholt 13:11:00
-
Liedern Elting, Bocholt 13:13:00
-
Lowick Boyting, Bocholt 13:15:00
-
Funkenbusch, Bocholt 13:16:00
-
Kaisergarten, Bocholt 13:16:00
-
Molkerei, Bocholt 13:17:00
-
Westend, Bocholt 13:19:00
-
Bustreff Bussteig (3/B2), Bocholt 13:22:00
Route:
-
Mövesfeld, Isselburg
-
Reeser Straße, Isselburg 13:10:00
-
Markt, Isselburg 13:11:00
-
Schulzentrum, Isselburg 13:12:00
-
Anholt Breels, Isselburg 13:13:00
-
Anholt Linders Feld, Isselburg 13:14:00
-
Schneidkuhle, Isselburg 13:15:00