Haltestelle Westfriedhof/Brodmühlweg in Ingolstadt
Brodmühlweg 1,
85049Ingolstadt
The next departure is direction Z O B Bussteig, Ingolstadt.
Route:
-
Brodmühlweg, Ingolstadt
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 13:23:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 13:24:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 13:26:00
Route:
-
Westfriedhof, Ingolstadt
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 13:23:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 13:25:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 13:27:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 13:31:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 13:33:00
Route:
-
Westfriedhof, Ingolstadt
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 13:29:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 13:30:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 13:33:00
Route:
-
Westfriedhof, Ingolstadt
-
Heidemannstraße, Ingolstadt 13:29:00
-
Zoo Wasserstern, Ingolstadt 13:30:00
-
Degenhartstraße, Ingolstadt 13:31:00
-
Haslangstraße, Ingolstadt 13:32:00
-
Sustrisstraße, Ingolstadt 13:33:00
-
Effnerstraße, Ingolstadt 13:34:00
-
Klinikum, Ingolstadt 13:35:00
-
Schultheißstraße, Ingolstadt 13:36:00
-
Werdenfelser Straße, Ingolstadt 13:37:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 13:38:00
-
Mittlere Heide, Gaimersheim 13:39:00
-
Gewerbegebiet, Gaimersheim 13:40:00
-
Kraibergstraße, Gaimersheim 13:42:00
-
Bahnhof, Gaimersheim 13:43:00
-
Magnusweg, Gaimersheim 13:45:00
-
Seniorenheim, Gaimersheim 13:46:00
-
Feuerwehrhaus, Gaimersheim 13:47:00
-
Rathaus, Gaimersheim 13:48:00
-
Eitensheimer Straße, Gaimersheim 13:50:00
-
Händelstraße, Gaimersheim 13:51:00
-
Brunnwiesen, Gaimersheim 13:53:00
-
Lippertshofen Sperlingweg, Gaimersheim 13:56:00
-
Lippertshofen, Gaimersheim 13:58:00
-
Lippertshofen Reisberg, Gaimersheim 14:01:00
Route:
-
Westfriedhof, Ingolstadt
-
Degenhartstraße, Ingolstadt 13:31:00
-
Haslangstraße, Ingolstadt 13:32:00
-
Sustrisstraße, Ingolstadt 13:34:00
-
Klinikum, Ingolstadt 13:36:00
-
Am Dachsberg, Ingolstadt 13:38:00
-
Jupiterstraße, Ingolstadt 13:40:00
-
Bahnhof, Eitensheim 13:46:00
-
Kirchplatz, Eitensheim 13:48:00
-
Bräuweg, Eitensheim 13:49:00
-
Röntgenstraße, Eitensheim 13:50:00
-
Schule, Hitzhofen 13:52:00
-
Oberzell Ortsmitte, Hitzhofen 13:54:00
-
Hauptstraße, Hitzhofen 13:56:00
-
Hofstetten Abzweig. Böhmfeld, Hitzhofen 13:58:00
-
Hofstetten Schloßstraße, Hitzhofen 13:59:00
-
Hofstetten Austraße, Hitzhofen 14:01:00
Route:
-
Westfriedhof, Ingolstadt
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 13:37:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 13:39:00
-
Z O B Bussteig, Ingolstadt 13:42:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 13:46:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 13:48:00