Haltestelle Wallmeisterstraße in Ingolstadt
Kirchplatz 9,
85051Ingolstadt
The next departure is direction Aufeldstraße, Ingolstadt.
Route:
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 17:12:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 17:12:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 17:13:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 17:14:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 17:16:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 17:17:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 17:18:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 17:19:00
Route:
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 17:30:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 17:31:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 17:31:00
-
Schergweg, Ingolstadt 17:32:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 17:33:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 17:34:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 17:35:00
-
Einbogen, Ingolstadt 17:36:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 17:37:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 17:38:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 17:39:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 17:40:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 17:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 17:42:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 17:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 17:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 17:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 17:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 17:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 17:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 17:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 17:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 17:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 17:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 17:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 18:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 18:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 18:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 18:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 18:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 18:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 18:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 18:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 18:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 18:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 18:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 18:13:00
Route:
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 18:12:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 18:12:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 18:13:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 18:14:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 18:16:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 18:17:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 18:18:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 18:19:00
Route:
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 18:30:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 18:31:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 18:31:00
-
Schergweg, Ingolstadt 18:32:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 18:33:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 18:34:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 18:35:00
-
Einbogen, Ingolstadt 18:36:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 18:37:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 18:38:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 18:39:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 18:40:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 18:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 18:42:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 18:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 18:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 18:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 18:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 18:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 18:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 18:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 18:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 18:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 18:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 18:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 19:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 19:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 19:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 19:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 19:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 19:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 19:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 19:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 19:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 19:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 19:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 19:13:00
Route:
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt
-
Oberstimmer Straße, Ingolstadt 19:12:00
-
Karlskroner Straße, Ingolstadt 19:12:00
-
Zuchering Friedhof, Ingolstadt 19:13:00
-
Langer Oberfeldweg, Ingolstadt 19:14:00
-
Am Kirchsteig, Ingolstadt 19:16:00
-
Weiherstraße, Ingolstadt 19:17:00
-
Rosenschwaigstraße, Ingolstadt 19:18:00
-
Aufeldstraße, Ingolstadt 19:19:00
Route:
-
Wallmeisterstraße, Ingolstadt
-
Weicheringer Straße, Ingolstadt 19:30:00
-
Hans-Denck-Straße, Ingolstadt 19:31:00
-
Zucheringer Straße, Ingolstadt 19:31:00
-
Schergweg, Ingolstadt 19:32:00
-
Brunnerstraße, Ingolstadt 19:33:00
-
Spitalwaldstraße, Ingolstadt 19:34:00
-
Hans-Kuhn-Straße, Ingolstadt 19:35:00
-
Einbogen, Ingolstadt 19:36:00
-
Beim Schmalzbuckel, Ingolstadt 19:37:00
-
Caspar-Schoppe-Straße, Ingolstadt 19:38:00
-
Am Pulverl, Ingolstadt 19:39:00
-
Schulzentrum SW Maximilianstraße, Ingolstadt 19:40:00
-
Maximilianstraße, Ingolstadt 19:41:00
-
Blücherstraße, Ingolstadt 19:42:00
-
Hauptbahnhof Stadteinwärts, Ingolstadt 19:43:00
-
St. Anton, Ingolstadt 19:44:00
-
St. Markus, Ingolstadt 19:45:00
-
Rankestraße, Ingolstadt 19:46:00
-
Brückenkopf, Ingolstadt 19:47:00
-
Rathausplatz/Schutterstraße, Ingolstadt 19:49:00
-
Christoph-Scheiner-Gymnasium, Ingolstadt 19:51:00
-
Taschenturm, Ingolstadt 19:52:00
-
Universität (Kreuztor), Ingolstadt 19:53:00
-
Auf der Schanz, Ingolstadt 19:54:00
-
Z O B Bussteig 10, Ingolstadt 19:57:00
-
Rechbergstraße, Ingolstadt 20:01:00
-
Nordbahnhof/West, Ingolstadt 20:02:00
-
Stadtwerke/Continental, Ingolstadt 20:04:00
-
Hindemithstraße, Ingolstadt 20:05:00
-
Ettinger Straße, Ingolstadt 20:06:00
-
St. Johannes/Ettinger Str., Ingolstadt 20:07:00
-
Leharstraße, Ingolstadt 20:08:00
-
Pfitznerstraße, Ingolstadt 20:09:00
-
Nordfriedhof, Ingolstadt 20:10:00
-
Waldeysenstraße, Ingolstadt 20:11:00
-
Audi - Forum, Ingolstadt 20:12:00
-
Audi - GVZ, Ingolstadt 20:13:00